دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ | Monday 30 November 2020

مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش انار گفت : هیچکدام از مدارس رضایت نامه از والدین نگرفته اند و این فرم فقط جهت پیگیری دانش آموزان حضوری و  غیرحضوری در مدرسه است و اینکه به عنوان رضایت نامه دانش آموزان مطرح شده است صحت ندارد .

به گزارش ” انارما ” ؛ اخیرا برگه های خود اظهاری اولیا در فضای مجازی با نام رضایت نامه از والدین منتشر شده که در آن مدیر مدرسه از والدین خواسته آموزش حضوری فرزندشان را در سال تحصیلی ۴۰۰-۹۹ طبق برنامه آموزش مدرسه بپذیرند و امضا کنند.

مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش انار ، در واکنش به این موضوع اظهار کرد: هیچکدام از مدارس رضایت نامه از والدین نگرفته اند و این فرم فقط جهت پیگیری دانش آموزان حضوری و  غیرحضوری در مدرسه است و اینکه به عنوان رضایت نامه دانش آموزان مطرح شده است صحت ندارد .

علیزاده افزود : آموزش و پرورش با ارائه این فرم به اولیا مشخص کرده است که کدام دانش آموز در کلاس حضوری شرکت کرده است و با این کار از هرج و مرج یک روز آمدن و نیامدن سرکلاس جلوگیری شده است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی