جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ | Friday 26 February 2021

مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش انار گفت : هیچکدام از مدارس رضایت نامه از والدین نگرفته اند و این فرم فقط جهت پیگیری دانش آموزان حضوری و  غیرحضوری در مدرسه است و اینکه به عنوان رضایت نامه دانش آموزان مطرح شده است صحت ندارد .

به گزارش ” انارما ” ؛ اخیرا برگه های خود اظهاری اولیا در فضای مجازی با نام رضایت نامه از والدین منتشر شده که در آن مدیر مدرسه از والدین خواسته آموزش حضوری فرزندشان را در سال تحصیلی ۴۰۰-۹۹ طبق برنامه آموزش مدرسه بپذیرند و امضا کنند.

مسئول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش انار ، در واکنش به این موضوع اظهار کرد: هیچکدام از مدارس رضایت نامه از والدین نگرفته اند و این فرم فقط جهت پیگیری دانش آموزان حضوری و  غیرحضوری در مدرسه است و اینکه به عنوان رضایت نامه دانش آموزان مطرح شده است صحت ندارد .

علیزاده افزود : آموزش و پرورش با ارائه این فرم به اولیا مشخص کرده است که کدام دانش آموز در کلاس حضوری شرکت کرده است و با این کار از هرج و مرج یک روز آمدن و نیامدن سرکلاس جلوگیری شده است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی