دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ | Monday 1 March 2021

حجت الاسلام منتظری امام جمعه انار گفت: دولت تدبیر واقعی را به کار گیرد تا مشکلات مردم حل شود و این مهم آرزوی ملت ایران است تا در مدت زمان باقی مانده قدم هایی برای جبران گذشته برداشته شود

به گزارش ” انارما ” ؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن منتظری در گفتگو با راه آرمان؛ گفت: در ابتدا که این دولت روی کار آمد، وعده های بسیار خوب و دلنشینی به مردم داد که مشکلات مردم را تا ۱۰۰ روز اول حل خواهد کرد و در دوره دوم این دولت نیز با همان شعارها آمدند.

امام جمعه شهرستان انار ادامه داد: مردم با امید به رئیس جمهور رأی دادند؛ اما امید، دولت تدبیر و امید به مذاکره با کشورهای ۵+۱ و مسئله برجام بود و در این راستا تلاش کردند به گونه ای که قلمداد می کردند که مشکلات مردم با برجام حل می شود؛ اما متأسفانه با همه رفت و آمدهایی که صورت گرفت، نتیجه ای از برجام گرفته نشد.

وی افزود: دولت در سال های گذشته به جای آنکه به امور داخلی بپردازد و تکیه بر ظرفیت های اقتصادی داشته باشد، امید به برجام پیدا کردند و متأسفانه نه تنها برجام نتیجه ای در پی نداشت بلکه مشکلات اقتصادی کشورمان بیشتر شد و نتیجه این وضعیت، مشکلاتی است که بر سر راه مردم وجود دارد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری تاکید کرد: امید به برجام، امید باطلی بود و تدبیر این دولت هم تدبیر خوبی نبود؛ همان گونه که شاهد هستیم وضعیت گرانی، افزایش قیمت دلار، سکه، خودرو، مسکن و … نشان ن از این است که مردم در تهیه مایحتاج اولیه زندگی خود نیز مانده اند.

امام جمعه شهرستان انار با اشاره به ماه های پایانی فعالیت دولت تصریح کرد: شاهد انتخاب علیرضا رزم حسینی به عنوان وزیر صمت بوده ایم و با توجه به شناختی که از وی دارم و به دلیل تلاش هایی که در سطح استان داشته است، معتقدم که او می تواند در بخش صنعت، معدن و تجارت کشور اقدامات دلسوزانه را انجام دهد.

وی بیان کرد: مسئولان و بقیه وزرا نیز نهایت تلاش خود را در مدت باقی مانده داشته باشند و برای برطرف کردن مشکلات مردم اقدام و چشم امید از برجام قطع و از ظرفیت های داخلی استفاده کنند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در پایان خاطر نشان کرد: دولت تدبیر واقعی را به کار گیرد تا مشکلات مردم حل شود و این مهم آرزوی ملت ایران است تا در مدت زمان باقی مانده قدم هایی برای جبران گذشته برداشته شود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی