دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ | Monday 1 March 2021

مدیر کل استاندارد استان کرمان گفت: شهرستان انار به دلیل تک محصولی بودن و تولید محصول پسته به دلیل خشکسالی های اخیر EC خاک به ۲۰ رسیده که باعث خشک شدن درخت های پسته و آسیب شدید اقتصادی شده است

به گزارش “انارما ” ؛ در دیدار اسماعیل عاقلی، مدیر کل استاندارد استان کرمان با زهرودی فرماندار انار در سفر به شهرستان انار مشکلات و مسائل استاندارد سازی واحدهای تولیدی در شهرستان توسط فرماندار مطرح گردید.

مدیر کل استاندارد استان کرمان در این گفت و گو خاطر نشان کرد شهرستان انار به دلیل تک محصولی بودن و تولید محصول پسته به دلیل خشکسالی های اخیر EC پهنه بندی خاک به ۲۰ رسیده که باعث خشک شدن درخت های پسته و آسیب شدید اقتصادی شده است .

در این راستا و جهت رفع این مشکل پیشنهاد آبیاری زیر سطی با لوله های پس وی سی دارای نشان استاندارد مطرخ گردید که بازدید از واحد تولیدی لوله میرزا هاشمی توسط مدیر کل و هیات همراه انجام شد.

در این بازدید خط تولید – انبار و آزمایشگاه واحد تولیدی بازدید شد و پس از آن بازدید از زمین کشاورزی باغ پسته انجام و طرح آبیاری زیر سطی که در این زمین اجرا گردیده بود توسط کارشناسان استاندارد مورد بررسی و تجزیه و تحلیل  قرار گرفت.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی