دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | Monday 8 March 2021

تعدادی از‌ داوطلبین آزمون شرکت پیشگامان افق مس کرمان در اعتراض به محدود بودن نفرات اناری قبول‌ شده در مصاحبه این آزمون جلوی ‌فرمانداری و دفتر امام جمعه انار تجمع کردند

به گزارش انارما، صبح امروز چهارشنبه ۱۴ آبان ماه تعدادی از‌ داوطلبین آزمون شرکت پیشگامان افق مس کرمان در اعتراض به محدود بودن نفرات اناری قبول‌ شده در مصاحبه این آزمون جلوی‌فرمانداری انار تجمع کردند.

تعدادی از تجمع کنندگان در این خصوص‌به دیدار‌ فرماندار و امام جمعه شهرستان انار رفته و‌ خواسته شان را مطرح‌کردند.

داوطلبین معترض در این خصوص به فرماندار انار گفتند: قریب ۳۶۰نفر‌ از انار‌ در این آزمون شرکت کرده اند که مطابق با قولی که نماینده سابق مردم انار در مجلس داده بود مقرر بوده که ۱۰۰نفر از داوطلبین شهرستان انار در این آزمون پذیرفته شوند که علیرغم محقق نشدن این موضوع انتظار میرفت که ۳۵نفری که در مرحله اولیه آزمون قبول‌شده و برای مصاحبه فراخوانده شده بودند قبول شوند که متاسفانه این اتفاق‌هم نیفتاد و فقط ۷نفر از این تعداد پذیرفته نهایی‌شده اند.

زهرودی فرماندار انار و منتظری امام جمعه شهرستان پس از استماع صحبت های معترضین ، جهت پیگیری موضوع و احقاق حقوق جوانان اناری قول مساعدت دادند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی