سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ | Tuesday 7 February 2023

تعدادی از‌ داوطلبین آزمون شرکت پیشگامان افق مس کرمان در اعتراض به محدود بودن نفرات اناری قبول‌ شده در مصاحبه این آزمون جلوی ‌فرمانداری و دفتر امام جمعه انار تجمع کردند

به گزارش انارما، صبح امروز چهارشنبه ۱۴ آبان ماه تعدادی از‌ داوطلبین آزمون شرکت پیشگامان افق مس کرمان در اعتراض به محدود بودن نفرات اناری قبول‌ شده در مصاحبه این آزمون جلوی‌فرمانداری انار تجمع کردند.

تعدادی از تجمع کنندگان در این خصوص‌به دیدار‌ فرماندار و امام جمعه شهرستان انار رفته و‌ خواسته شان را مطرح‌کردند.

داوطلبین معترض در این خصوص به فرماندار انار گفتند: قریب ۳۶۰نفر‌ از انار‌ در این آزمون شرکت کرده اند که مطابق با قولی که نماینده سابق مردم انار در مجلس داده بود مقرر بوده که ۱۰۰نفر از داوطلبین شهرستان انار در این آزمون پذیرفته شوند که علیرغم محقق نشدن این موضوع انتظار میرفت که ۳۵نفری که در مرحله اولیه آزمون قبول‌شده و برای مصاحبه فراخوانده شده بودند قبول شوند که متاسفانه این اتفاق‌هم نیفتاد و فقط ۷نفر از این تعداد پذیرفته نهایی‌شده اند.

زهرودی فرماندار انار و منتظری امام جمعه شهرستان پس از استماع صحبت های معترضین ، جهت پیگیری موضوع و احقاق حقوق جوانان اناری قول مساعدت دادند.

انتهای پیام/

 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی