جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ | Friday 27 November 2020

فرمانده انتظامی استان از کشف ۵ تن سیم، کابل و تجهیزات برق رسانی سرقتی در عملیات پلیس شهرستان”انار”خبر داد.

به گزارش ” انارما ” ، به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار”عبدالرضا ناظری”در تشریح این خبر بیان داشت : ماموران پلیس آگاهی شهرستان”انار”در روند پیجویی و کشف چند مورد سرقت سیم و کابل برق هنگام گشت زنی نامحسوس در یکی از محورهای این شهرستان یک دستگاه کامیون حامل ضایعات را جهت بررسی متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این کامیون با حجم زیادی سیم و کابل برق، شمش مس و برخی تجهیزات برق رسانی و مخابراتی روبه رو شدند که در بازجویی به عمل آمده از سرنشینان این خودرو مشخص شد موارد کشف شده از شبکه برق و مخابرات مناطق مختلف شهرستان سرقت شده  و در پوشش بار ضایعات در حال انتقال به مرکز کشور بوده اند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به معرفی ۳ متهم این پرونده به مراجع قضائی تصریح کرد: این تجهیزات برق رسانی که در مجموع حدود ۵ تن وزن و برخی از آن ها در حوزه انتقال نیرو قابلیت نصب و استفاده مجدد داشتند بنا به نظر کارشناسان مربوطه حدود۱۰میلیارد ریال برآورد قیمت و در ادامه تحویل اداره برق و مخابرات شدند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی