دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ | Monday 1 March 2021

فرمانده انتظامی استان از کشف ۵ تن سیم، کابل و تجهیزات برق رسانی سرقتی در عملیات پلیس شهرستان”انار”خبر داد.

به گزارش ” انارما ” ، به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار”عبدالرضا ناظری”در تشریح این خبر بیان داشت : ماموران پلیس آگاهی شهرستان”انار”در روند پیجویی و کشف چند مورد سرقت سیم و کابل برق هنگام گشت زنی نامحسوس در یکی از محورهای این شهرستان یک دستگاه کامیون حامل ضایعات را جهت بررسی متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این کامیون با حجم زیادی سیم و کابل برق، شمش مس و برخی تجهیزات برق رسانی و مخابراتی روبه رو شدند که در بازجویی به عمل آمده از سرنشینان این خودرو مشخص شد موارد کشف شده از شبکه برق و مخابرات مناطق مختلف شهرستان سرقت شده  و در پوشش بار ضایعات در حال انتقال به مرکز کشور بوده اند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به معرفی ۳ متهم این پرونده به مراجع قضائی تصریح کرد: این تجهیزات برق رسانی که در مجموع حدود ۵ تن وزن و برخی از آن ها در حوزه انتقال نیرو قابلیت نصب و استفاده مجدد داشتند بنا به نظر کارشناسان مربوطه حدود۱۰میلیارد ریال برآورد قیمت و در ادامه تحویل اداره برق و مخابرات شدند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی