پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ | Thursday 28 September 2023

فرمانده انتظامی شهرستان انار از توقیف ۱ دستگاه کامیون و ۲ نیسان و کشف ۱۲۵راس دام قاچاق به ارزش ۳میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش انارما ؛ سرهنگ رضا خلیلی نژاد بیان داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا’ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی در محورهای مواصلاتی شهرستان انار یک دستگاه کامیون و ۲نیسان را برای بررسی متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه قاچاقچیان قصد انتقال محموله را در ساعات پایانی شب به بندرعباس و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس داشتند ، گفت:ماموران پس از بررسی مدارک متوجه شدند که خودروها حامل ۱۲۵راس دام فاقد مجوز و مدارک دامپزشکی هستند.

این مقام انتظامی بابیان اینکه ارزش ریالی احشام کشف شده برابر نظر کارشناسان مربوطه ۳میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال براورد شده است عنوان داشت: دراین خصوص ۳دستگاه خودرو توقیف و ۳متهم دستگیر وتحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی انار خاطر نشان کرد:نیروی انتظامی با قاچاقچیان و افرادی که برای سودجویی بیشتر اقدام به قاچاق می کنند برخورد قاطع وقانونی خواهد کرد و اجازه جولان به آنها نخواهد داد

 

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی