یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ | Sunday 28 February 2021

فرمانده انتظامی شهرستان انار از توقیف ۱ دستگاه کامیون و ۲ نیسان و کشف ۱۲۵راس دام قاچاق به ارزش ۳میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش انارما ؛ سرهنگ رضا خلیلی نژاد بیان داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا’ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی در محورهای مواصلاتی شهرستان انار یک دستگاه کامیون و ۲نیسان را برای بررسی متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه قاچاقچیان قصد انتقال محموله را در ساعات پایانی شب به بندرعباس و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس داشتند ، گفت:ماموران پس از بررسی مدارک متوجه شدند که خودروها حامل ۱۲۵راس دام فاقد مجوز و مدارک دامپزشکی هستند.

این مقام انتظامی بابیان اینکه ارزش ریالی احشام کشف شده برابر نظر کارشناسان مربوطه ۳میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال براورد شده است عنوان داشت: دراین خصوص ۳دستگاه خودرو توقیف و ۳متهم دستگیر وتحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی انار خاطر نشان کرد:نیروی انتظامی با قاچاقچیان و افرادی که برای سودجویی بیشتر اقدام به قاچاق می کنند برخورد قاطع وقانونی خواهد کرد و اجازه جولان به آنها نخواهد داد

 

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی