شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ | Saturday 16 January 2021

از زحمات و مساعدت های خانواده مرحوم امین در انجام امور خیریه بخش بهداشت و درمان شهر انار تقدیر شد

به گزارش #انارما، صبح امروز پنجشنبه ۶آذر طی جلسه ای در شبکه بهداشت ودرمان انار از زحمات و مساعدت های خانواده مرحوم امین در انجام امور خیریه بخش بهداشت و درمان شهر انار تقدیر شد.

دکتر عبدالهی رئیس شبکه بهداشت و درمان از زحمات و تلاش های آقای تقی نژاد مباشر مرحوم امین نیز در بحث رایزنی جهت جذب مساعدت ها تشکر کرد و گفت: هم اکنون در بخش تجهیزات چشم پزشکی و انجام جراحی های چشم در اتاق عمل بیمارستان انار با کمبود تجهیزات مواجه هستیم که امیدواریم خانواده مرحوم امین نیز در این زمینه همچون گذشته مساعدت داشته باشند.

حجت الاسلام گنجی نیز در ادامه راه اندازی کلینیک سلامت را از بزرگترین اقدامات خیریه مرحوم امین عنوان کرد و گفت: مرحوم امین و خانواده محترمش همواره اقدامات خیریه بسیار شایسته ای را در شهرستان انار انجام داده که مردم انار قدردان زحمات آنها خواهند بود.

تقی نژاد مباشر خانواده مرحوم امین نیز اظهار داشت: بنده مفتخرم که همواره با حُسن نیت در پیگیری مساعدت های خیریه خانواده مرحوم امین در شهرستان انار تلاش داشته باشم.

وی در ادامه قول مساعد داد با پیگیری و رایزنی با خانواده مرحوم امین هزینه خرید تجهیزات مورد نیاز بخش جراحی چشم اتاق عمل بیمارستان انار تامین شود.

گزارش و عکس:خلیلی

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی