سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ | Tuesday 2 March 2021

به گزارش ” انارما“، با حضور کریم زاده معاون مدیر کل ورزش و جوانان ، رفیع زاده مسئول امور شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان و تنی چند از روسای هیات های ورزشی شهرستان ، یاسر صالح نیا بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان انار منصوب شد و از زحمات علی صالحی سرپرست […]

به گزارش ” انارما“، با حضور کریم زاده معاون مدیر کل ورزش و جوانان ، رفیع زاده مسئول امور شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان و تنی چند از روسای هیات های ورزشی شهرستان ، یاسر صالح نیا بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان انار منصوب شد و از زحمات علی صالحی سرپرست پیشین این اداره تقدیر شد.

فرماندار در این جلسه با اشاره به حضور وزیر ورزش و جوانان در شهرستان و مساعدت جهت ساخت چندین فضای ورزشی ، خواستار پیگیری از طرف اداره کل ورزش و جوانان در این خصوص شد.

وی همچنین گفت : با همکاری مس ۸ زمین چمن مصنوعی در شهرستان به بهره برداری رسید که دو زمین دیگر نیز در دست اقدام است.

گفتنی است صالح نیا اهل شهرستان انار ، پیش از این رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان و رئیس اداره ورزش و جوانان رفسنجان را در کارنامه خود داشته است.

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی