شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ | Saturday 30 September 2023

به گزارش ” انارما“، با حضور کریم زاده معاون مدیر کل ورزش و جوانان ، رفیع زاده مسئول امور شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان و تنی چند از روسای هیات های ورزشی شهرستان ، یاسر صالح نیا بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان انار منصوب شد و از زحمات علی صالحی سرپرست […]

به گزارش ” انارما“، با حضور کریم زاده معاون مدیر کل ورزش و جوانان ، رفیع زاده مسئول امور شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان و تنی چند از روسای هیات های ورزشی شهرستان ، یاسر صالح نیا بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان انار منصوب شد و از زحمات علی صالحی سرپرست پیشین این اداره تقدیر شد.

فرماندار در این جلسه با اشاره به حضور وزیر ورزش و جوانان در شهرستان و مساعدت جهت ساخت چندین فضای ورزشی ، خواستار پیگیری از طرف اداره کل ورزش و جوانان در این خصوص شد.

وی همچنین گفت : با همکاری مس ۸ زمین چمن مصنوعی در شهرستان به بهره برداری رسید که دو زمین دیگر نیز در دست اقدام است.

گفتنی است صالح نیا اهل شهرستان انار ، پیش از این رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان و رئیس اداره ورزش و جوانان رفسنجان را در کارنامه خود داشته است.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی