پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ | Thursday 2 February 2023

به گزارش انارما ؛ فرمانده انتظامی استان کرمان از افتتاح مرکز پلیس فتا در شهرستان انار خبر داد و گفت : یکی از اهداف ایجاد چنین مراکزی، خدمت رسانی به مردم و افزایش احساس امنیت در جامعه است. سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان در مراسم افتتاح ساختمان پلیس فتا شهرستان انار ، ضمن […]

به گزارش انارما ؛ فرمانده انتظامی استان کرمان از افتتاح مرکز پلیس فتا در شهرستان انار خبر داد و گفت : یکی از اهداف ایجاد چنین مراکزی، خدمت رسانی به مردم و افزایش احساس امنیت در جامعه است.

سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان در مراسم افتتاح ساختمان پلیس فتا شهرستان انار ، ضمن تشریح اقدامات پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات، گفت: این پلیس با هدف پیشگیری و مبارزه با جرائم در فضای مجازی و سایبری به منظور تامین امنیت و حفظ حریم خصوصی شهروندان راه اندازی شده است.

وی بیان داشت: شهرستان انار با حضور سروان نبی زاده هجدهمین شهرستانی است که پلیس فتا بواسطه جرائم اینترنتی آن راه اندازی و به مردم ارائه خدمت می کند.

فرمانده انتظامی استان گفت: طی سال گذشته حدود ۸۳ درصد از جرایم سایبری به قوع پیوسته در استان با تلاش کارشناسان این حوزه و هوشیاری مردم کشف و به نتیجه رسیده است و امروز شاهد کنترل فضای مجازی و روند نزولی جرایم در استان هستیم.

ناظری فرمانده انتظامی استان در پایان عنوان کرد: این پلیس به‌ منظور تسهیل و رفاه حال شهروندان راه‌اندازی شده و مردم این شهرستان از این‌ پس برای طرح شکایات خود می‌توانند به این پلیس مراجعه کنند و دیگر نیازی به سفر به مرکز استان نخواهند داشت.

عکس: نرگس طراغانی

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی