دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 30 January 2023

مراسم تجلیل از زحمات و تلاشهای سرگردمحمدعلی هلیل رودی رئیس سابق پلیس آگاهی شهرستان انار برگزار شد و ستوانیکم وحیدعربیان به عنوان سرپرست جدید پلیس آگاهی شهرستان انار معرفی شد.

به گزارش انارما سرهنگ رضاخلیلی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان انار ۲۶ اسفندماه۹۹ در مراسم تکریم و معارفه رئیس پلیس آگاهی ، پیشرفت روزافزون نیروی انتظامی را مرهون هدایتهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خون شهدا و تلاش همه سبز پوشان این نیرو دانست و اظهار کرد: نیروی انتظامی در راستای تأمین و توسعه نظم و امنیت در کشور بیش از ۱۳ هزار شهید و ۲۰ هزار جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرده است

🔸فرمانده انتظامی شهرستان انار با اشاره به پیشرفت روزافزون پلیس آگاهی بیان کرد: یکی از مجموعه‌هایی که در شاکله نیروی انتظامی پیشرفت چشمگیر و قابل توجهی داشته، پلیس آگاهی است، این پلیس با توسل بر ظرفیتهای موجود، نیروهای متخصص، کارآمد و البته به کارگیری تجهیزات نوین توانسته فرآیند کشف علمی جرم را با دقت و سرعت دنبال کند و ان‌شاءالله شاهد پیشرفتهای روزافزون این پلیس تخصصی خواهیم بود.

🔸سرهنگ خلیلی نژاددر ادامه بیان داشت: با وجودی که نیروی انتظامی مسئول تأمین و حفظ امنیت اجتماعی در کشور بوده اما ارتقاء امنیت در گرو همکاری همه نهادها و ارگانها با این نیرو است.

🔸وی با اشاره کارکردهای پلیس آگاهی، مبارزه با سرقت را یکی از اولویتهای کاری این پلیس دانست و گفت: راه‌اندازی قرارگاه مبارزه با سرقت در راستای تشدید مقابله با سرقت است؛ از طرفی نباید از فرآیند “مسئول‌سازی” در کاهش وقوع غافل شویم؛ وقتی سرقتی اتفاق روی می‌دهد باید مشخص شود که دیگر سازمانها چه نقشی در پیشگیری از وقوع سرقت داشته و کدام بخش مربوط به نیروی انتظامی است.

🔸این مقام انتظامی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی مسئول امنیت و ارتقاء آن در سطح جامعه است و برای رسیدن به نقطه مطلوب در انجام مأموریتها بایستی از ظرفیتهای موجود بهره لازم را ببریم، گفت: تاکنون اقدامات ما در مأموریت‌ها موثر و مطلوب بوده است که جا دارد از همکارانمان تشکر و قدردانی کنیم.

🔸در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات و تلاشهای سرگردمحمدعلی هلیل رودی، ستوانیکم وحیدعربیان به عنوان سرپرست جدید پلیس آگاهی شهرستان انار معرفی شد.

🔸گفتنی است سرگردهلیل رودی جهت ادامه خدمت به عنوان رئیس پلیس آگاهی رفسنجان معرفی گردید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی