دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ | Monday 25 September 2023

کمک‌های مومنانه که در ادامه پنج مرحله قبلی است، ۷۰۰ بسته کمک مومنانه شامل برنج ایرانی، حبوبات، رب و ماکارونی میان اقشار نیازمند توزیع شد.

به گزارش ” انارما ” در این مرحله از کمک‌های مومنانه که در ادامه پنج مرحله قبلی است، ۷۰۰ بسته کمک مومنانه شامل برنج ایرانی، حبوبات، رب و ماکارونی میان اقشار نیازمند توزیع می‌شود.

منتظری امام جمعه انار در حاشیه مراسم ارسال این کمک‌ها با بیان اینکه این حرکت در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در کمک به اقشار نیازمند و آسیب دیدگان کروناست، گفت:کمک‌های مومنانه از سنت‌های جامعه اسلامی است که موج همدلی جامعه می‌شود.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان با اشاره به اینکه این بسته‌های معیشتی از محل کمک‌های مردمی و خیران تهیه شده است، افزود: امروز شاهد آغاز اولین مرحله سال جدید و ششمین مرحله کمک‌های مومنانه هستیم و این کمک‌ها می تواند در ماه مبارک رمضان به هفتصد بسته ۲۰۰ هزار تومانی برسد.

وی همچنین با ابراز خرسندی از مشارکت سایر نهاد‌ها در این کار، توجه به آسیب دیدگان کرونا را از محور‌های کمک‌های مومنانه برشمرد و افزود:کمک به آسیب دیدگان کرونا و افرادی که قرنطینه می‌شوند در قالب کمک‌های مومنانه پیش بینی شده است.

گزارش و عکس: یعقوبی

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی