دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 30 January 2023

با توجه به عدم فعالیت و استقرار ثابت پایگاه انتقال خون در انار، مسئولین مربوطه تنها در روزهای مختلف سال نسبت به اعزام اکیپ سیار خون گیری به این شهرستان مبادرت می کند

به گزارش انارما ؛ ایرج شکوهی سرپرست انتقال خون استان کرمان عنوان کرد: در حال حاضر در ذخایر همه گروه های خونی به ویژه گروه های خونی منفی، +O و A+ در استان با کمبود مواجه هستیم، از مردم دعوت میکنم تا با اهدای خون در شب های پرفیض قدر به یاری نیازمندان به خون بشتابند.

وی افزود:پایگاه مرکزی کرمان واقع در بلوار ۲۲ بهمن از ساعت ۱۶ تا ۲۴ و پایگاه شهید فیروزی واقع در میدان آزادی، ابتدای بلوار جمهوری از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه ۲۴ و پایگاه های اهدای خون در شهرستان های #رفسنجان، سیرجان، جیرفت و بم از ساعت ۲۱ الی ۲۴ آماده خدمت رسانی به هم استانی ها هستند.

وی گفت: در همه مراکز اهدای خون پروتکل های بهداشتی به درستی و به صورت کامل رعایت می شود.

لازم بذکر است شهرستان #انار فاقد پایگاه انتقال خون ثابت است و اکیپ سیار انتقال خون رفسنجان هرازگاهی به منظور خون گیری از مردم حضور می یابند.

 درحالی که اهدا خون یکی از اقدامات مهم در راستای کمک به بیماران نیازمند است و همواره مورد توجه مردم این شهرستان قرار گرفته است.

امیدواریم مسئولان شهرستان و استان راه اندازی پایگاه انتقال خون شهرستان انار را به عنوان یک مطالبه عمومی مردم به طور جدی پیگیری کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی