دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ | Monday 26 February 2024

به گزارش ” انارما ” ؛ دکتر/خلبان سارا ناجی زاده بانوی نخبه و موفق ایرانی اهل شهرستان انار که خلبانی چندین پرواز را تجربه کرده اکنون به ترجمه کتاب ” راهنمای خلبانی و دانش هوانوردی” پرداخته که طی مدت ١۴ سال ترجمه کرده است. وی در گفتگو با انارما عنوان کرد این کتاب اثری بسیار […]

به گزارش ” انارما ” ؛ دکتر/خلبان سارا ناجی زاده بانوی نخبه و موفق ایرانی اهل شهرستان انار که خلبانی چندین پرواز را تجربه کرده اکنون به ترجمه کتاب ” راهنمای خلبانی و دانش هوانوردی” پرداخته که طی مدت ١۴ سال ترجمه کرده است.

وی در گفتگو با انارما عنوان کرد این کتاب اثری بسیار ارزشمند برای دانشجویان خلبانی، خلبانان، دیسپچرها، دانشجویان هوافضا،دانش آموزان و کلیه علاقه مندان به علوم هوانوردی است و بی شک، آموزش موثر و نافذ یکی از ابزارهای مهم و قدرتمند در توانمند سازی خلبانان و کارکنان مرتبط به این حرفه است.

خلبان ناجی زده عنوان کرد : از مهمترین عوامل توانمند سازی می توان به دانش و مهارت آنان اشاره کرد و وجود نیروی انسانی متخصص و کارآمد که از دانش کافی بهره مند باشد از اهیمتی ویژه برخوردار است.

وی در ادامه گفت : در آسمان، فرصت هیچ گونه اشتباهی وجود ندارد ، هنر خلبان در این است که به گونه ای هواپیما را هدایت کند که هیچ صدمه ای به مسافران وارد نشود. علاوه بر تجربه و مهارت خلبان، کارکنان فنی هم باید از دانش و تبحر کافی برخوردار باشند.

ناجی زاده در خصوص این کتاب افزود : این منبع با ارزش شامل تمام فصول کتاب PPM (خلبانی) است که به صورت سلیس و صحیح ترجمه شده است و برای دانشجویان خلبانی ،خلبانان ،مهندسین هوا و فضا ،دیسپچرها در تمام مقاطع کاربرد دارد.

لازم بذکر است کسانی که علاقه مند به خرید این کتاب هستند می توانند از انتشارات فدک ایساتیس و از طریق لینک زیر برای خرید آن اقدام نمایند:

https://b2n.ir/n35885

 

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید مدیرکل تبلیغات اسلامی استان از مسجد تاریخی خواجه شریف انار

به گزارش پایگاه خبری “انارما”، حجت الاسلام والمسلمین شهابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان در بدو ورود به شهرستان انار باحضور درحرم امامزاده محمد صالح به مقام این آستان مقدس و شهیدان سر ...

یادداشت های خصوصی