دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 30 January 2023

سردار‌ناظری باحضور در جمع پرسنل نظامی و انتظامی شهرستان انار گفت : انتخابات پرشور و سالم سنبل کارآمدی نظام اسلامی است و پلیس جهت تامین امنیت انتخابات ۱۴۰۰ آمادگی کامل دارد.

به گزارش ” انارما ” به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان انار ؛ سردار‌ناظری باحضور در جمع پرسنل نظامی و انتظامی شهرستان انار گفت : انتخابات پرشور و سالم سنبل کارآمدی نظام اسلامی است و پلیس جهت تامین امنیت انتخابات ۱۴۰۰ آمادگی کامل دارد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری در شرایط سخت کشور را با آرامش کامل از سختی‌ها عبور دادند و بهره مندی از نعمت ولایت نیز باعث می شود از این مرحله نیز به خوبی عبور کنیم.

وی با اشاره به اینکه حساس ترین و پیچیده ترین انتخابات را پیش رو داریم، افزود: تمامی دشمنان ما کنار هم ایستاده آمد برای توطئه و تهدید علیه جمهوری اسلامی و علت اینکه همه این توطئه ها با شکست مواجه می شوند، اتحاد وهمدلی احاد اقشار جامعه وحضور رهبری مقتدر و فرمانده معظم کل قوا در رأس همه این امور است .

دراین مراسم حجه الاسلام منتظری امام جمعه انارنیز با تقدیرو تشکراززحمات جناب سرهنگ خلیلی ومجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان اظهار داشتند: برگزاری انتخابات پرشور و انتخاب افراد شایسته مسیر تغییر مثبت و سازنده برای کشور هموار می‌کند اما دشمنان همچون گذشته در تلاش هستند تا با تبلیغات رسانه ای، مقدمات تضعیف نظام جمهوری اسلامی و انقلاب را فراهم کنند.

وی گفت: انتخابات و تعیین سرنوشت کشور توسط مردم یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است و شرکت حداکثری مردم سبب مشروعیت سیاسی نظام جمهوری اسلامی، حفظ اقتدار و امنیت درونی کشور در برابر توطئه دشمنان می‌شود.

در پایان سرهنگ خلیلی نژاد فرمانده انتظامی انارخاطر نشان کرد که از هم اکنون آمادگی لازم جهت برگزاری انتخابات در شهرستان محیاست و با همراهی وهمدلی بسیار خوب شورای تامین وسایر دستگاه‌های متولی، به ویژه سپاه پاسداران و بسیج انشالله انتخابات سالم، امن و پرشوری پیش رو خواهیم داشت .

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی