شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Saturday 18 May 2024

شهرستان انار در بحث آب با محدودیت روبه‌رو است که باید به سمت صنعت و معدن قدم برداریم

به گزارش انارما،غلامعلی موحدی‌نیا پنجشنبه شب در جمع مردم شهرستان انار با بیان اینکه این شهر جزو شهرهای سبز از نظر گاز طبیعی محسوب می‌شود، اظهار داشت: تمام روستاهای شهرستان انار از نعمت گاز بهره‌مند هستند.

IMG_0165

فرماندار انار با بیان اینکه در حال حاضر روستایی نیست که دارای سکنه باشد، اما در آن روستا گازکشی نشده باشد، عنوان کرد: همچنین تمام روستاهای این شهرستان از نعمت آب شرب سالم بهره‌مند هستند.

موحدی‌نیا در زمینه پزشک بیان داشت: قبل از انقلاب بیشتر پزشکان ما از کشور هند و پاکستان بودند، اما اکنون تمام پزشکان ایرانی هستند و حتی پزشکان ایرانی خدماتی به دیگر کشورها هم ارائه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران در تولید علم پیشرفت خوبی داشته و در رتبه هشتم جهان قرار داریم، تصریح کرد: قبل از انقلاب 170 هزار دانشجو در کشور مشغول به تحصیل بودند، اما اکنون 4 میلیون دانشجو داریم و در شهرستان انار حدود 4 هزار نفر مشغول به تحصیل هستند.

فرماندار انار خاطر نشان کرد: شهرستان انار در بحث آب با محدودیت روبه‌رو است که باید به سمت صنعت و معدن قدم برداریم.

موحدی‌نیا گفت: با همایشی که در ارتباط با سرمایه‌گذاری در این شهرستان برگزار شد، مردم استقبال خوبی داشتند و بسیاری از مشکلات سر راه سرمایه‌گذاران برداشته شده و با اعتبار 10 میلیاردی که برای شهرک صنعتی انار اختصاص یافته به زودی مشکل گاز شهرک برطرف می‌شود.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی