دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 30 January 2023

به گزارش انارما ؛ امام جمعه و فرماندار انار در پیام مشترکی از مشارکت پرشور و حماسی ملت ایران و مردم شهرستان در انتخابات ۱۴۰۰ تشکر و قدردانی کردند. حجت الاسلام منتظری امام جمعه و علی زهرودی فرماندار شهرستان انار با صدور پیام مشترکی ازحضور پرشکوه ملت عزیز و سرافراز ایران اسلامی و همچنین مردم […]

به گزارش انارما ؛ امام جمعه و فرماندار انار در پیام مشترکی از مشارکت پرشور و حماسی ملت ایران و مردم شهرستان در انتخابات ۱۴۰۰ تشکر و قدردانی کردند.

حجت الاسلام منتظری امام جمعه و علی زهرودی فرماندار شهرستان انار با صدور پیام مشترکی ازحضور پرشکوه ملت عزیز و سرافراز ایران اسلامی و همچنین مردم غیور شهرستان انار در انتخابات سرنوشت ساز سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی و شهر و روستا تشکر و قدردانی کردند. در این پیام آمده است:

حضور پرشور و حماسی ملت بزرگ ایران به ویژه مردم عزیز، متعهد و ولایت مدار شهرستان انار در انتخابات ۲۸ خردادماه، برگ زرین دیگری به دفتر انقلاب اسلامی افزود. خدای متعال را شاکریم که ملت شریف ایران و مردم غیور شهرستان انار به رغم همه توطئه ها، جوسازی ها، تخریب، تحریم و تهدیدها با درک درست و آگاهانه از شرایط امروز کشور با حضور پرشور، فراگیر و پرامید خود در انتخابات، صحنه بی بدیلی از وفاداری به کشور، نظام، امام راحل (ره) و رهبری معظم انقلاب آفریدند و ناکامی دشمنان این نظام را به نمایش گذاشتند. اکنون با اتمام فرآیند رقابت های انتخاباتی در حوزه ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، ضمن دعوت مردم عزیز شهرستان به تداوم اتحاد،  همبستگی و انسجام مسئولانه و همدلانه در ذیل منویات رهبر فرزانه انقلاب و اندیشه های بلند و هدایتگرانه بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران، از حضور آگاهانه مردم بصیر و متعهد ایران به ویژه شهرستان ولایتمدار انار در پای صندوق های رأی سپاسگزاری و قدردانی می کنیم ضمن تبریک به منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا ، بویژه منتخب ملت جناب آیت الله سید ابراهیم رئیسی، توفیق روزافزون ایشان را از درگاه خدای متعال مسئلت می کنیم. در پایان از زحمات و تلاشهای صادقانه و شبانه روزی تمامی عزیزان دخیل در امر برگزاری انتخابات، اعم از عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، نیروهای امنیتی، قضایی، نظامی، انتظامی، اصحاب رسانه و صدا وسیما، نامزدهای محترم، ستادها و حامیانشان صمیمانه تشکر می‌کنیم.

حسن منتظری/ امام جمعه انار علی زهرودی / فرماندار انار

۹

انتهای پیام/

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی