سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ | Tuesday 7 February 2023

در راستای کنترل ورودی‌های استان کرمان، پست ایست و بازرسی شهرستان انار از روز یکشنبه ۱۳ تیرماه جاری با افزایش عوامل انتظامی فعالیت می‌کند.

به گزارش ” انارما” به نقل از ایسنا جانشین استاندار در ستاد کرونای استان کرمان با اشاره به برگزاری جلسه ستاد کرونا با محوریت شهرهای شمالی استان و با حضور ویدیو کنفرانسی ستادهای شهرستانی رفسنجان و انار، اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی با جدیت پیگیری می‌شود و با توجه به واکسن تخصیص یافته به شهرستان انار، واکسیناسیون با جدیت در حال اجراست.

وی افزود: همچنین با توجه به تاکید ستاد استانی در مورد کنترل ورودی‌های استان، پست ایست و بازرسی شهرستان انار از روز یکشنبه ۱۳ تیرماه جاری با افزایش عوامل انتظامی فعالیت می‌کند.

بصیری با اشاره به مصوبات این جلسه گفت: به دلیل اینکه شهرستان های رفسنجان و انار در معرض ورودی استان‌های مرکزی قرار دارند، باید همچنان ترددها در مبادی ورودی به ویژه ایست و بازرسی انار با جدیت کنترل و مراقبت شود.

معاون استاندار کرمان اظهار کرد: شهرستان های انار و رفسنجان باید به صورت هماهنگ نسبت به اعمال الزامات و محدودیت ها اقدام و فرمانداران مراکز تجمع مردم را با نظارت بیشتر با بهره مندی از تیم های بازرسی کنترل و محدود کنند و در صورت لزوم تصمیمات اقتضایی بگیرند.

بنابراین گزارش، در این جلسه اعلام شد: با توجه به اینکه وضعیت کرونایی شهرستان انار از زرد به نارنجی تغییر کرده، علاوه بر آمادگی مراکز درمانی، مراکز نقاهتگاهی نیز آماده شده و کلیه مراسم در اماکن تجمعی از جمله امامزاده این شهرستان از امروز محدود خواهد شد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی