سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | Tuesday 28 May 2024

این رسانه ها البته ساعاتی بعد خبر دادندکه…

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن، بسیاریاز گروه های ضدانقلاب و خارج نشین با همدستی تعدادی از فتنه گران داخلی سناریوی جدیدی را برای انحراف افکار عمومی از این حماسه طراحی کردند.

به گزارش انارما، روز گذشته تعدادی از رسانه‌های جریان فتنه و ضدانقلاب از دستگیری سه تن در راهپیمایی 22 بهمن خبر دادند و ناشیانه تلاش کردند تا علت دستگیری را صرفا “حمل عکس هایی از خاتمی و روحانی” عنوان کنند!این رسانه ها البته ساعاتی بعد خبر دادند که همین افراد آزاد شده اند اما توضیحی درباره علت واقعی دستگیری آنها نداده اند.

به نظر می رسد حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در حالی که مطالبات واقعی آنها از شعارهایی که سر دادند و پلاکاردها و “دست‌نوشته”هایی که در دست داشتند به وضوح قابل تشخیص بود، رسانه های جریان فتنه را دچار سردرگمی کرده است.

در ماه های اخیر، جریان اصلاح طلبان و حامیان دولت با ارائه تصور خود از مطالبات مردم به عنوان مطالبات واقعی تلاش کرده اند تا مردم را موافق سیاست های خود در طرح هایی مانند سبد کالا و نیز مذاکرات هسته ای نشان دهند.

این در حالی است که دست نوشته ها و شعارهای مردمی موضوع دیگری را نشان می دهد که چندان به مذاق آنها خوش نیامده است. نگاهی به تصاویر زیر و مرور مطالبات مردم از دولت، شاید علت این سردرگمی را مشخص کند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی