دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 6 February 2023

وی ضمن تاکید بر همدلی و پای کار بودن اعضای شورای شهر در دوره جدید گفت: به مردم قول میدهیم که در این دوره با تمام توان در جهت احقاق حقوق شهروندان و‌خدمت رسانی به مردم در زمینه های مختلف تلاش کنیم

به گزارش #انارما ، شامگاه چهارشنبه ۱۷ شهریور اولین جلسه اعضای ششمین دوره شورای شهر انار با اصحاب رسانه برگزار شد.

در این جلسه یوسف زاده رئیس شورای شهر انار با اشاره به رویکرد تعامل و شفافیت شورا در دوره جدید گفت: در این راستا همواره جلسات شورای شهر به صورت علنی برگزار خواهد شد و ما از ایده و نظرات خبرنگاران در مسائل مختلف استقبال میکنیم.

وی ضمن تاکید بر همدلی و پای کار بودن اعضای شورای شهر در دوره جدید گفت: به مردم قول میدهیم که در این دوره با تمام توان در جهت احقاق حقوق شهروندان و‌خدمت رسانی به مردم در زمینه های مختلف تلاش کنیم.

یوسف زاده همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت آینده شهرداری انار گفت: در اولین جلسه ای که شورای جدید تشکیل شد با رای قاطع آقای رحیمی بعنوان سرپرست شهرداری انار انتخاب شدند که البته با توجه به اینکه طبق قانون مهلت حکم سرپرستی نهایتا سه ماه است در حال بررسی شرایط هستیم تا بهترین تصمیم برای انتخاب شهردار آینده گرفته شود.

همچنین در‌ این جلسه رحیمی شهردار انار در پاسخ به سوالی در خصوص واگذاری امکانات و مصالح از سوی شهرداری در‌خصوص تکمیل‌ مجتمع تفریحی کلیاس گفت: تنها در بخش جدول گذاری و تکمیل ورودی این مجتمع شهرداری انار همچنان که با سایر شهروندان نیز در این مسائل تعامل دارد مصالحی را در اختیار آقای اسماعیلی قرار داد که ایشان هم تمامی هزینه های امکاناتی که در اختیارشان قرار گرفته را به شهرداری انار پرداخت کرد‌ند.

در پایان این جلسه از اصحاب رسانه و خبرنگاران انار تجلیل شد.

📸 عکس: مهدی خلیلی

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی