شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Saturday 18 May 2024

حجت الاسلام عرب پور افزود: نامه های بسیاری در این رابطه به دفتر آقا ارسال نموده اند

به گزارش انارما،حجت الاسلام دکتر علی عرب پور نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در همایش حماسه سازان بصیرت ویژه طلاب و روحانیون بسیجی سپاه ثارالله؛ اظهار داشت : از سال 84 که مقام معظم رهبری به کرمان تشریف آوردند، مردم این خطه برای دیدار مجدد مشتاقانه پیگیر هستند.

حجت الاسلام عرب پور خاطر نشان کرد: مردم استان های دیگر به مناسبت های مختلف در طول سال با رهبری دیدار دارند ولیکن ما هنوز نتوانسته ایم به مناسبت 24مهرماه سالروز به آتش کشیدن مسجد جامع در سال 57 دیداری با مقام معظم رهبری برای مردم تدارک ببینیم.

حجت الاسلام عرب پور افزود: نامه های بسیاری در این رابطه به دفتر آقا ارسال نموده اند.

وی از آیت الله سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران که در همایش حضور داشتند؛ تقاضا نمود این درخواست را به محضر رهبر معظم انقلاب اعلام نمایند، و بیان داشت: سلام مردم و روحانیت استان کرمان را به مقام معظم رهبری برسانید.

وی با بیان این که مردم و بخصوص روحانیت کرمان؛ مشتاقانه منتظر دیدار با نائب امام زمان(عج) هستند، اعلام کرد: مردم برای یک لحظه دیدار  با نائب امام زمان (عج) لحظه شماری می کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان ابراز داشت: سپاه در اقصی نقاط کشور بخصوص در بین روحانیت؛ جایگاه و ولایت دارد و در کرمان هم همگرایی و پویندگی خوبی بین سپاه و روحانیت وجود داشته و دارد که فوائد خوبی بر آن مترتب است.

وی با اشاره به این که کرمان بیشترین جمعیت را در حماسه ۹ دی داشت، ابراز داشت:  و حضور حماسی و بصیرت افزا در مراسم 9 دی موید این ادعاست.

نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه روحانیت توانسته است ذی انقلابی خود را در کنار ذی طلبگی حفظ کند، تصریح کرد: هماهنگی و همکاری ائمه جاعات و جمعه با بسیج طلاب و مجموعه طرح صالحین نعمتی است که باید بابت آن شاکر خداوند باشیم.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی