سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ | Tuesday 7 February 2023

با پیگیری نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس، تجهیزات بیمارستان انار و بیاض توسط شرکت ملی صنایع مس ایران تأمین می شود

به گزارش انارما، حجت الاسلام دکتر حسین جلالی با اشاره به برگزاری جلسه بررسی مشکلات گلشن انار، امین شهر و دهستان بیاض طی امروز اظهار کرد: مشکلات این مناطق در خصوص آب شرب، روشنایی معابر، افت ولتاژ، جابه جایی تیرهای برق و ترانس برق، آسفالت شانه خاکی راهها و… بود و مسائل مربوط به اراضی ملی و حوزه مسکن و شهرسازی مطرح و طی بازدید میدانی با حضور معاون شرکت توزیع نیروی برق شمال استان و معاون شرکت آبفا از منطقه، نسبت به حل مسائل و مشکلات این مناطق تصمیم گیری شد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دعوت از دکتر سعدمحمدی و حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای حضور در منطقه و بازدید از بیمارستان بیاض، تصریح کرد: طی این بازدید قرار شد تجهیزات بیمارستان انار توسط شرکت مس تأمین شود و در خصوص ایجاد پارک بانوان و زمین چمن فوتبال قول مساعد دادند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین طی بازدیدی که از قلعه بیاض و کاروانسرای بیاض صورت گرفت، نسبت به کمک به گردشگری در این منطقه قول همکاری داده شد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی