دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 30 January 2023

📍به گزارش #انارما؛ بمناسبت هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک با حضور نیروهای نظامی و انتظامی درمحل ساختمان ستاد فرماندهی این شهرستان برگزار شد . 📍سرهنگ خلیلی نژاد فرمانده انتظامی این شهرستان دراین مراسم گفت : شعار هفته ناجا در سال جاری با نام ” پلیس هوشمند، امنیت پایدار” است و امروز نیروی انتظامی؛ سازمانی […]

📍به گزارش #انارما؛ بمناسبت هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک با حضور نیروهای نظامی و انتظامی درمحل ساختمان ستاد فرماندهی این شهرستان برگزار شد .

📍سرهنگ خلیلی نژاد فرمانده انتظامی این شهرستان دراین مراسم گفت : شعار هفته ناجا در سال جاری با نام ” پلیس هوشمند، امنیت پایدار” است و امروز نیروی انتظامی؛ سازمانی بهره مند از فناوری های نوین و تکنولوژی های هوشمند به منظور تسریع و تسهیل ارائه خدمات انتظامی به مردم است.

📍وی خاطرنشان کرد: سیستم جدید پلیس هوشمند در این هفته رونمایی خواهد شد تا شاهد یک حرکت بسیار خوب در اجرای مأموریت‌ها باشیم.

📍فرمانده انتظامی انار گفت: دراین هفته آغار بکار ۹۵ دوربین نظارتی در حوزه شهر وروستا راشاهدهستیم که این دوربین ها بعضا پلاک خوان و متصل به ناجا می باشند و به صورت شبانه روزی رصد وپایش خواهند شد و دیگر سارقین به راحتی توانایی رفت وامد و سرقت کردن را ندارند و از طرفی استفاده از سامانه های هوشمند الکترونیکی می تواند باعث کاهش تماس پلیس با مردم شده و ضمن صرفه جویی در بکارگیری نیروی انسانی، احساس امنیت در جامعه را نیزالقاء نماید. سامانه دیگری که در شهرستان راه اندازی شده است سامانه امنیتی مها می باشد.

📍این مقام مسئول در ادامه عنوان کرد: درشش ماهه گذشته از سال جاری در شهرستان انار شاهد کاهش ۱۸ درصدی سرقتها نسبت به مدت مشابه وافزایش ۴۳ درصدی دستگیری سارقین هستیم و ازطرفی با کشف مقادیر قابل توجهی از انواع مواد مخدر شاهدافزایش ۲۲۱ درصدی مواد مخدد نسبت به مدت مشابه قبل هستیم.

📍خلیلی نژاد گفت در برخورد با شوتی سواران و خودرو هایی که اقدام به انتقال اتباع بیگانه به مرکز کشور می نمودند در دستور کار قرار گرفت و پس از رایزنی های فروان واخذ دستور از مقامات قضایی با برپایی ایست و بازرسی های دائمی و مقطعی و با تلاش شبانه روزی و جانفشانی های همکارانم در یک ماه گذشته موفق شدیم برخوردی قاطع بااین گروه از افراد نماییم و تعداد بسیار زیادی از آنها دستگیر و خودروهای آنها توقیف کنیم که در این زمینه افزایش ۲۱۶ درصدی دستگیری اتباع بیگانه وتوقیف بیش از ۳۰۰ دستگاه خودروحکایت ازاین امردارد.

📍درخاتمه از خیرین امنیت ،پیشکسوتان نیروی انتظامی و نیروهای برتر انتظامی با ارتقاء درجه تجلیل شد.

عکس: مهدی خلیلی

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی