دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 30 January 2023

رضا میرزایی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد انار معرفی و از زحمات رضا قدیری رئیس اسبق این دانشگاه تقدیر شد

به گزارش انارما ، صبح امروز چهارشنبه ۲۱مهر‌ طی مراسمی رضا میرزایی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد انار معرفی و از زحمات رضا قدیری رئیس اسبق این دانشگاه تقدیر شد.

📍در این مراسم منظری توکلی رئیس دانشگاه آزاد کرمان با اشاره به اقدامات انجام‌شده در دوران ریاست قدیری در دانشگاه آزاد انار ، وی را یکی از موفق ترین مدیران در سطح‌ دانشگاه های استان دانست و گفت: راه اندازی گلخانه و نیروگاه خورشیدی از جمله اقدامات شایسته تقدیر ایشان در بحث استفاده از ظرفیت های دانشگاه می باشد.

📍رئیس دانشگاه آزاد کرمان در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره خیر گرانقدر مرحوم علی اکبر امین در ساخت مجموعه دانشگاه آزاد انار خواستار تعامل و تکریم خانواده و ورثه آن مرحوم در دوره پیش رو نیز شد.

📍در پایان جلسه نیز میرزایی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد انار با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در دوره گذشته تصریح کرد: اقدامات و هدف گذاری دانشگاه آزاد انار در دوران پیش رو بر مبنای سیاست های نظام و با اولویت مسائل فرهنگی برنامه ریزی خواهد‌ شد.

📍لازم بذکر است دکتر رضا میرزایی پیش از این سمت معاونت علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی انار را در کارنامه خود داشته و دکتر رضا قدیری رئیس سابق دانشگاه آزاد انار به عنوان ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان منصوب‌شد.

عکس : خلیلی

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی