دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 6 February 2023

معاون سیاسی فرماندار انار با اشاره به آخرین وضعیت جایگاه‌های بنزین در شهرستان گفت: در حال حاضر ۷ جایگاه سوخت در شهرستان انار به سامانه هوشمند متصل شده‌اند و بنزین ۱۵۰۰ تومانی عرضه می کنند.

به گزارش انارما؛ بهنویی معاون سیاسی فرماندار انار با اشاره به آخرین وضعیت جایگاه‌های بنزین در شهرستان گفت: در حال حاضر ۷ جایگاه سوخت در شهرستان انار به سامانه هوشمند متصل شده‌اند و بنزین ۱۵۰۰ تومانی عرضه می کنند.

وی در گفت و گو با خبرنگار انارما عنوان کرد : هفت جایگاه سوخت فعال متصل به کارت سوخت شامل رفاه انار ، یاس انار ،بقائی ، احمدآباد انار ، بیاض،امین شهر ، لطف آباد می باشد و تنها جایگاه سوخت گلشن انار بدلیل اشکال در دستگاه کارت خوان پمپ تا اطلاع ثانوی از ارائه بنزین سهمیه ای معذور است.

معاون سیاسی فرماندار انار در پایان خاطر نشان کرد: مردم می‌توانند با مراجعه به سایت “شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی”، جزئیات مربوط به جایگاه‌های سوخت فعال در هر استان و شهرستان را مشاهده کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی