دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 6 February 2023

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان انار گفت: طرح واکسیناسیون و سمپاشی رایگان دام به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج در شهرستان انار اجرا  می گردد.

به گزارش ” انارما “؛ کامران شفائی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان انار گفت: طرح واکسیناسیون و سمپاشی رایگان دام به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج در شهرستان انار اجرا  می گردد.

وی بیان کرد به مناسبت این ایام فرخنده و در راستای حمایت از دامداران و مرغداران منطقه، طرح واکسیناسیون رایگان دام علیه بیماری های مختلف از جمله بروسلوز ( تب مالت )، هاری، طاعون نشخوارکنندگان کوچک و … که در ایام هفته بسیج انجام می گیرد. روستائیان و دامداران عزیز می توانند با مراجعه به اداره دامپزشکی شهرستان انار  یا با شماره تلفن های ۳۴۳۸۷۸۶۰ و ۳۴۳۸۶۶۹۵ تماس گرفته و از این طرح بهره مند شوند.

دکتر کامران شفائی در پایان افزود جهت همکاری و شرکت در رزمایش خدمات رسانی بسیج که توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار انجام می گیرد در این ایام در روز سوم آذر ماه در روستای ده رئیس خدمات رایگان دامپزشکی شامل واکسیناسیون، سمپاشی و ویزیت رایگان توسط اکیپ شبکه دامپزشکی شهرستان انار صورت می گیرد./.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی