سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ | Tuesday 7 February 2023

توجه به گسترش مخالفت های مردمی و مسئولین در جلوگیری از حفر این چاه، بنظر میرسد مالکین تحرکات خود‌ را در حفر این چاه سرعت داده اند و با ادامه این روند به زودی برای حفر چاه اقدام خواهند کرد.

به گزارش #انارما ،در این ویدئو مشخص است مالکین قنات امیدآباد انار در جدیدترین اقدامات خود برای حفر چاه مقدار زیادی مصالح(سیمان و آجر) به محل حفر چاه برده اند.

درکنار محلی که برای حفر چاه آماده کرده اند یک چاه دیگر وجود دارد که بنابر گفته یکی از کارشناسان اداره آبیاری این چاه ، چاه مادر قنات امیدآباد می باشد که قبلا روی آن پوشیده شده بوده و مالکان قصد داشتند به بهانه لایروبی تخلفاتی را از طریق این چاه انجام دهند که از اقدامات آنها جلوگیری شده است.

با توجه به گسترش مخالفت های مردمی و مسئولین در جلوگیری از حفر این چاه، بنظر میرسد مالکین تحرکات خود‌ را در حفر این چاه سرعت داده اند و با ادامه این روند به زودی برای حفر چاه اقدام خواهند کرد.

در این شرایط یک‌عزم جدی و تصمیم گیری قاطع در جلوگیری از ادامه حفر چاه، تنها کورسوی امید مردم انار در جلوگیری از نابودی منابع آبی شهرشان خواهد بود.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی