پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | Thursday 4 March 2021

فاطمه هاشمی که از حدود ساعت 13 امروز در دادسرای عمومی و انقلاب تهران حاضر شده بود، پس از گذشت سه ساعت از دادسرا خارج شد و در جمع خبرنگاران درباره دلیل احضار و عنوان اتهامی‌اش،‌گفت: اتهام این بود که من در مصاحبه‌ای که انجام دادم حرف‌های خلاف واقع نسبت به رییس قوه قضاییه و […]

فاطمه هاشمی که از حدود ساعت 13 امروز در دادسرای عمومی و انقلاب تهران حاضر شده بود، پس از گذشت سه ساعت از دادسرا خارج شد و در جمع خبرنگاران درباره دلیل احضار و عنوان اتهامی‌اش،‌گفت: اتهام این بود که من در مصاحبه‌ای که انجام دادم حرف‌های خلاف واقع نسبت به رییس قوه قضاییه و قوه مقننه زده‌ام.

 فاطمه هاشمی گفت که عنوان اتهامی‌اش، انتساب مطالب خلاف واقع به روسای قوای قضاییه و مقننه است.

به گزارش انارما، فاطمه هاشمی که از حدود ساعت 13 امروز در دادسرای عمومی و انقلاب تهران حاضر شده بود، پس از گذشت سه ساعت از دادسرا خارج شد و در جمع خبرنگاران درباره دلیل احضار و عنوان اتهامی‌اش،‌گفت: اتهام این بود که من در مصاحبه‌ای که انجام دادم حرف‌های خلاف واقع نسبت به رییس قوه قضاییه و قوه مقننه زده‌ام.

وی ادامه داد: من هم دفاع کردم و گفتم جرمی مرتکب نشده‌ام و صحبت‌هایی که انجام داده‌ام نیز هیچ کدام خلاف واقع نبوده‌اند.

فاطمه هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا آقایان لاریجانی از شما شکایت کرده‌اند، گفت: در نامه‌ای که برای من قرائت کردند صرفا صحبت از شکایت دادستان بود و در آن نوشته شده بود که من حرف‌های خلاف واقع درباره روسای قوه قضاییه و قوه مقننه مطرح کرده‌ام.

وی درباره علت طولانی شدن جلسه بازپرسی، گفت: علت این بود که من صحبت‌هایی هم راجع به مشکلاتی که مردم در دادگاه‌ها دارند مطرح کردم، زیرا خیلی از بیماران خاص به ما مراجعه می‌کنند و صحبت‌هایی در این رابطه مطرح می‌کنند.

فاطمه هاشمی اظهار کرد: البته من به شوخی یک جمله هم گفتم و آن این بود که کاش به همین سرعتی که به پرونده شکایت از من رسیدگی شد، به شکایات مردم رسیدگی می‌شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازپرس در پایان جلسه تصمیمی اتخاذ کرد یا خیر؟ گفت: چیزی به من نگفتند و من در آنجا اعلام کردم که لایحه تقدیم خواهم کرد.

هوشنگ پوربابایی یکی از وکلای فاطمه هاشمی نیز گفت که موکلش با شکایت مدعی‌العموم برای ادای توضیحاتی احضار شده بود.

وی با بیان این که انتساب مطالب خلاف واقع عنوان اتهامی موکلش است، گفت: در این جلسه به موکلم تفهیم اتهام شد و همچنین قرار تامین التزام به حضور با قول شرف صادر شد.

منبع:بازتاب

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی