دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 6 February 2023

در مراسم معارفه ضمن تجلیل از زحمات و تلاش های  ستوانیکم محمد ملازاده ، ستوانیکم حمید سام نژاد به  عنوان سرپرست جدید پاسگاه انتظامی بیاض معرفی شد. 

به گزارش انارما ؛ سرهنگ رضاخلیلی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان انار در مراسم تکریم و معارفه رئیس پاسگاه انتظامی بیاض، پیشرفت روزافزون نیروی انتظامی را مرهون هدایتهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خون شهدا و تلاش همه سبز پوشان این نیرو دانست و اظهار کرد: نیروی انتظامی در راستای تأمین و توسعه نظم و امنیت در کشور بیش از ۱۳ هزار شهید و ۲۰ هزار جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرده است

فرمانده انتظامی شهرستان انار با اشاره به پیشرفت روزافزون پلیس بیان کرد: با وجودی که نیروی انتظامی مسئول تأمین و حفظ امنیت اجتماعی در کشور بوده اما  ارتقاء امنیت در گرو همکاری همه نهادها و ارگانها با این نیرو است.

وی با اشاره به کارکردهای پلیس ، مبارزه با خرده فروشان مواد مخدرو سارقان را از اولویتهای کاری پلیس دانست و با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی مسئول امنیت و ارتقاء آن در سطح جامعه است و برای رسیدن به نقطه مطلوب در انجام مأموریتها بایستی از ظرفیتهای موجود بهره لازم را ببریم، گفت: تاکنون اقدامات ما در مأموریت‌ها موثر و مطلوب بوده است که جا دارد از همکارانمان تشکر و قدردانی کنیم.

در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات و تلاشهای  ستوانیکم محمد ملازاده ، ستوانیکم حمید سام نژاد به  عنوان سرپرست جدید پاسگاه انتظامی بیاض معرفی شد.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی