چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ | Wednesday 8 February 2023

با حکم شهردار کرمان، «علی رحیمی‌راد»، به‌عنوان «سرپرست شهرداری منطقه پنج(بافت تاریخی) کرمان» منصوب شد.

به گزارش انارما به نقل از کرمان‌آنلاین، در حکم سعید شَعرباف تبریزی، شهردار کرمان، آمده است:

«جناب آقای علی رحیمی‌راد
با سلام
نظر به تخصص، تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی و به جهت استفاده از این قابلیت‌ها و توانمندی‌ها، ضمن حفظ پست سازمانی به‌موجب این حکم به سمت «سرپرست شهرداری منطقه پنج(بافت تاریخی) شهرداری کرمان» منصوب می‌شوید.
انجام کلیه امور و نظارت بر تمام فعالیت‌های منطقه مربوطه، نظارت بر انجام امور مربوط به خدمات شهری، ترافیکی، فنی و عمرانی، مالی و اداری، سرمایه‌گذاری و شهرسازی و معماری به جهت فائق آمدن بر ضعف‌های موجود در زمینه بافت تاریخی، نظارت بر صدور پروانه ساختمان و دستورالعمل‌های شهرسازی براساس حفظ هویت بافت تاریخی، بررسی و تحلیل مشکلات موجود در منطقه و ارائه راهکار و پیگیری جهت رفع مشکلات این بافت ارزشمند، توجه ویژه به تکریم ارباب‌رجوع و حفظ کرامت مردم در نظام اداری و همچنین ارتباط مؤثر با اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از همدلی و همکاری پرسنل آن منطقه در پیشبرد برنامه‌ها و تحقق اهداف یادشده ضمن رعایت قوانین و مقررات، موفق و مؤید باشید.»

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بیش از ۱۲۰۰نفر در شهرستان انار معتکف شدند

در شهرستان انار بیش از ۱۲۰۰ نفر در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کردند که از این مجموع ۹۰۰ نفر خواهر و ۳۰۰ نفر برادران هستند. ...

یادداشت های خصوصی