چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ | Wednesday 8 February 2023

شانزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان استان کرمان که پنجشنبه کار خود را در شهرستان انار آغاز کرده بود امروز جمعه پایان یافت و برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش ” انارما ” ؛ آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره قرآن استانی مدهامتان ۱۷ دی ماه در شهرستان انار برگزار و در پایان از ۲۹ نفر از شرکت کنندگان در رشته‌های قرائت، ترتیل، تقلیدی، اذان، حفظ جزء ۳۰ و حفظ کل قرآن کریم با حضور قاری بین المللی دکتر حامد شاکر نژاد تجلیل شد.

در این جشنواره شرکت کنندگان در بخش های اذان، قرائت تحقیق، قرائت تقلیدی، ترتیل بزرگسالان، ترتیل نوجوانان و حفظ ۳۰ جزء مسابقه دادند و برترین ها در این رشته ها تجلیل شدند.

شرکت کنندگان از شهرستان های انار، نرماشیر، کرمان، بافت، راور، شهربابک، رفسنجان و بم در این رویداد حائز رتبه های برتر شدند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان در این مراسم گفت: ۳۸۰ نفر در این جشنواره آثار خود را ارسال و شرکت کردند که پس از داوری ها ۱۲۰ نفر انتخاب شدند و در نهایت ۸۰ نفر در جشنواره حضوری استانی مدهامتان در شهرستان انار راه یافتند.

عکس: یعقوبی

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بیش از ۱۲۰۰نفر در شهرستان انار معتکف شدند

در شهرستان انار بیش از ۱۲۰۰ نفر در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کردند که از این مجموع ۹۰۰ نفر خواهر و ۳۰۰ نفر برادران هستند. ...

یادداشت های خصوصی