دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 6 February 2023

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان انار گفت: طرح ویزیت، واکسیناسیون و سمپاشی رایگان دام و طیور به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر در شهرستان انار اجرا می گردد.

به گزارش ” انارما ” ؛ کامران شفائی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان انار گفت: طرح ویزیت، واکسیناسیون و سمپاشی رایگان دام و طیور به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر در شهرستان انار اجرا می گردد.

وی بیان کرد به مناسبت این ایام فرخنده و در راستای حمایت از دامداران و مرغداران منطقه، طرح سمپاشی و واکسیناسیون رایگان دام و طیور علیه بیماری های مختلف از جمله تب برفکی گوسفندی، هاری، طاعون نشخوارکنندگان کوچک و … در دهه مبارک فجر آغاز می گردد و روستائیان و دامداران عزیز می توانند با مراجعه به اداره دامپزشکی شهرستان انار یا با شماره تلفن های ۳۴۳۸۷۸۶۰ و ۳۴۳۸۶۶۹۵ تماس گرفته و از این طرح بهره مند شوند.

شایان ذکر است طرح ویزیت رایگان دام و طیور به مناسبت این ایام فرخنده در مورخ روز دوشنبه ۱۸ بهمن ماه سالجاری در محل شبکه دامپزشکی توسط بخش دولتی و مرکز درمانی توسط بخش خصوصی شهرستان انار صورت می گیرد.         

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی