دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 30 January 2023

فیلمی در فضای مجازی شهرستان انار منتشرشده که در آن تعدادی کودک در بیمارستان انار بستری شده اند و به نوعی القا می شود که این وضعیت ناشی از شیوع گسترده امیکرون و تاثیر آن بر کودکان در انار می باشد.

به گزارش #انارما، روز گذشته ۱۷بهمن ماه فیلمی در فضای مجازی شهرستان انار پخش شده که در آن تعدادی کودک در بیمارستان انار بستری شده اند و به نوعی القا می شود که این وضعیت ناشی از شیوع گسترده امیکرون و تاثیر آن بر کودکان در انار می باشد.

📍به دنبال پیگیری این موضوع از سوی #خبرنگار_انارما، دکتر اناری دخت رئیس بیمارستان انار جوابیه ای به سایت انارما به شرح ذیل ارسال کرده است:

🔸️بسمه تعالی

🔺بازگشت به منتشر فیلم منتشر شده در فضای مجازی از بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) انار مراتب اگاهی به شرح ذیل حضور شهروندان گرامی رسانیده می شود .

۱ _با توجه به موج ششم بیماری کورونا بویژه سویه ٱ میکرون و همراه شدن آن با سایر عفونت های فصلی از جمله سرماخوردگی و انفلوانزا مراجعات بیماران در تمام گروه های سنی به مراکز درمانی سراسر کشور افزایش پیدا کرده که لازم است مردم عزیز با رعایت پروتوکل های بهداشتی و دریافت واکسن از خود محافظت نمایند .

۲ – حضور تعدادی کودک در ساعتی مشخص در بیمارستان لزوما به معنای بیماری کرونا و شیوع بالای آن در کودکان نمی باشد و ممکن است به علل مختلف بیماران در کنار یکدیگر بستری باشند و این موضوع قابل تعمیم نیست.

۳-آمار کرونا و وضعیت شهرستان از طریق روابط عمومی دانشگاه و شبکه بهداشت به نحو مناسب اطلاع رسانی میگردد .

۴- فیلم برداری در بیمارستان توسط همراهیان بیماران و بدون هماهنگی با بیمارستان انجام شده و رازداری و حریم خصوصی سایر بیماران رعایت نشده است که این موضوع غیرقانونی بوده و می تواند باعث تشویش و نگرانی خاطر سایر شهروندان‌گردد. لذا این موارد توسط حراست دانشگاه علوم پزشکی و مسئولین بیمارستان مورد پیگرد قانونی خواهد گرفت .

📝دکتر اناری دخت رئیس بیمارستان حضرت ولیعصر (عج)

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی