دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 30 January 2023

گزارش‌های متعددی از حمله سگ‌های ولگرد و بلاصاحب به شهروندان و روستاییان انار به انارما ارسال می‌شود و شمار سگ‌های بلا صاحب و ولگرد در شهرها و روستاها، مایه هراس و دلهره مردم منطقه شده است که همین امر باعث شد تا

گزارش‌های متعددی از حمله سگ‌های ولگرد و بلاصاحب به شهروندان و روستاییان انار به انارما ارسال می‌شود و شمار سگ‌های بلا صاحب و ولگرد در شهرها و روستاها، مایه هراس و دلهره مردم منطقه شده است که همین امر باعث شد تا روز گذشته ۱۹بهمن ماه جلسه ای با کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری در فرمانداری انار برگزار شود.

زهرودی فرماندار انار با اشاره به مشاهده سگ های بلا صاحب در سطح شهرها و روستا و به تبع نارضایتی شهروندان ، خواستار تسریع در جمع آوری سگ های بلاصاحب شد.

وی در این جلسه از کلیه شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه ماشین حمل سگ ها ، یا حین تخلیه سگ های بلاصاحب در سطح شهرستان ، ضمن یادداشت پلاک ماشین ، مورد را به پلیس ۱۱۰ گزارش نمایند تا با متخلف برخورد قانونی صورت گیرد.

در این جلسه مقرر شد مسئولین مربوطه نسبت اطلاع رسانی و آموزش لازم به شهروندان در خصوص نحوه رفتار با حیوانات بلاصاحب طریق فضای مجازی اقدام نمایند.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی