دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 6 February 2023

به گزارش انارما؛ سرهنگ رضا خلیلی نژاد در تشریح این خبر بیان داشت: طرح نورزی پلیس با شعار ((پلیس هوشمند،قانونمداری،نشاط بهاری ))برای برقراری امنیت از بیست و هفتم اسفند ماه سال قبل به اجرا گذاشته است تا سیزدهم فروردین ماه ادامه دارد. سرهنگ خلیلی نژاد به برنامه ریزی های پلیس جهت افزایش گشتهای محسوس و […]

به گزارش انارما؛ سرهنگ رضا خلیلی نژاد در تشریح این خبر بیان داشت: طرح نورزی پلیس با شعار ((پلیس هوشمند،قانونمداری،نشاط بهاری ))برای برقراری امنیت از بیست و هفتم اسفند ماه سال قبل به اجرا گذاشته است تا سیزدهم فروردین ماه ادامه دارد.

سرهنگ خلیلی نژاد به برنامه ریزی های پلیس جهت افزایش گشتهای محسوس و نامحسوس ،استقرار ایستگاههای پلیس با همکاری بسیار خوب شهرداری و استفاده از ظرفتهای برون سازمانی خصوصا همکاری نیروهای بسیجی جهت افزایش ضریب امنیتی در شهرستان اشاره کرد.

وی افزود:اجرای طرح پاکسازی محله محور با محوریت مقابله با انواع سرقت‌ها و ناهنجاری اجتماعی، بمنظور مطالبه به حق شهروندان در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این طرح در ۱۰روز اول مأموران انتظامی شهرستان موفق شدند ۷ سارق سابقه دار را دستگیر و ۱۶ فقره انواع سرقت منزل،مغازه،موتورسیکلت، اماکن خصوصی و قطعات داخل خودرو نیز کشف کنند.

خلیلی نژاد با بیان اینکه بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست، ضمن قدردانی از مشارکت شهروندان در ایجاد امنیت از آنان خواست هشدار‌ها و توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی