دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 30 January 2023

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان انار گفت : طرح تشدیدی کنترل و نظارت بهداشتی بر مراکز تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی که از ۱۴ اسفند ماه سال گذشته بمناسبت ایام نوروز آغاز گردید همچنان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت .

به گزارش انارما ؛  کامران شفائی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان انار ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات همشهریان عزیز گفت: طرح تشدیدی کنترل و نظارت بهداشتی بر مراکز تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی که از ۱۴ اسفند ماه سال گذشته بمناسبت ایام نوروز آغاز گردید همچنان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت .

وی افزود: اکیپ های ثابت در کشتارگاه و اداره دامپزشکی مستقر بوده و اکیپ سیار در سطح شهرستان فعال می باشند که بر کلیه طباخی ها، رستوران ها، قصابی ها، مرغ فروشی ها، مراکز بسته بندی و نگهداری و مراکز عرضه فرآورده های خام دامی و پروتئینی نظارت دارند. این نظارت ها در راستای ارتقای بهداشت عمومی و امنیت غذائی شهروندان عزیز می باشد و با توجه به افزایش مصرف مواد پروتئینی و فرآورده های خام دامی امری لازم و ضروری است.

دکتر شفائی در پایان بیان کرد: در راستای اجرای هر چه بهتر و موثرتر این طرح همشهریان محترم می توانند در صورت برخورد با هر گونه مورد غیربهداشتی یا مشکوک سریعا موارد را به اداره دامپزشکی شهرستان گزارش نموده و یا با شماره تلفن های ۳۴۳۸۷۸۶۰ و ۳۴۳۸۶۶۹۵ تماس حاصل فرمایند./.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی