دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 6 February 2023

دو شرکت در شهرستان‌ انار با گزارش پلیس به دلیل بکارگیری اتباع بیگانه در شهر ممنوعه به مبلغ ۲میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال جریمه محکوم شدند.

به گزارش انارما ؛ رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی گفت:دو شرکت در شهرستان‌ انار با گزارش پلیس به دلیل بکارگیری اتباع بیگانه در شهر ممنوعه به مبلغ ۲میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال جریمه محکوم شدند.

سعید ذوالفقاری بیان داشت:با گزارش نیروی محترم انتظامی مبنی بر بکارگیری اتباع بیگانه در دو واحدهای صنفی، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود:در بازدید صورت گرفته از این دو واحد صنفی،برابر قانون به دلیل استفاده از افاغنه در واحد صنفی به مبلغ ۲میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال جریمه محکوم شدند.

ذوالفقاری ضمن تقدیر از همکاری و تعامل بسیار خوب پلیس در زمینه اجرای ماده ۱۲۰ قانون کار یادآور شد:بکارگیری اتباع بیگانه مجاز و غیرمجاز در واحد های صنفی تخلف محسوب وباکارفرمابرابر مقررات قانون کار برخورد می شود.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی