دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 6 February 2023

شنیده ها حاکی از این است که به دنبال رایزنی های صورت گرفته طی ماه های اخیر برای بررسی و انتخاب فرماندار جدید انار، نهایتا این موضوع و معرفی فرماندار جدید به بعد از مراسم و مناسک حج تمتع فرماندار فعلی انار موکول شده است

به گزارش انارما،شنیده ها حاکی از این است که به دنبال رایزنی های صورت گرفته طی ماه های اخیر برای بررسی و انتخاب فرماندار جدید انار، نهایتا این موضوع و معرفی فرماندار جدید به بعد از مراسم و مناسک حج تمتع فرماندار فعلی انار موکول شده است.

این موضوع در حالی است که با گذشت قریب یک سال از عمر دولت سیزدهم هنوز تغییر و تحول محسوسی در نهاد های شهرستان انار رخ نداده و مردم همچنان امیدوارند با توجه به رویکرد دولت و استاندار جدید ، یک گزینه بومی ،متخصص ،کارآمد ، باتجربه و انقلابی برای فرمانداری انار انتخاب شود.

از طرفی ایجاد یک وقفه حداقل سه ماهه در انتصاب فرماندار جدید آن هم با بهانه حج تمتع فرماندار فعلی ، در شرایطی که انتقادات فراوانی نسبت به تاخیر در افتتاح پروژه های نیمه تمام شهرستان مانند تقاطع غیرهمسطح کمربندی و بیمارستان جدید انار وجود دارد موجب اتلاف وقت و معطل گذاشتن امور شهرستان خواهد شد.

همچنین تعدادی از نیروهای مطالبه گر شهرستان طی درخواستی این موضوع را به مراجع بالادستی اعلام و خواستار تعیین تکلیف فرماندار انار از سوی استاندار جدید کرمان طی روز های آینده شده اند‌.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی