دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 6 February 2023

فرماندار انار گفت : در راستای حمایت از صنایع کوچک ، متوسط با حفر چاه موسوم به چاه شهرک های صنعتی استان، تنها مجوز برداشت ۱۰ لیتر در ثانیه به ظرفیت آب شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان اضافه می گردد.

به گزارش #انارما؛ فرماندار انار در دیدار با تنی چند از مالکین چاه موتورهای کشاورزی شهرستان در خصوص برنامه های ابلاغی سازمان صنایع و شهرک های صنعتی در شهرستان اظهار کرد: در راستای حمایت از صنایع کوچک ، متوسط و به منظور رونق بخش صنعت و حمایت از سرمایه گذاری، با حفر چاه موسوم به چاه شهرک های صنعتی استان، تنها مجوز برداشت ۱۰ لیتر در ثانیه به ظرفیت آب شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان اضافه می گردد.

📍صالحی فرماندار انار در مصاحبه با خبرنگار انارما خاطرنشان کرد: در حال حاضر ظرفیت تأمین آب شهرک و نواحی صنعتی شهرستان رو به اتمام بوده و دو حلقه چاه داخل شهرک نیز کم آب و تقریباًخشک هستند.

📍صالحی گفت: برای ایجاد واحد های صنعتی جدید و حفظ واحد های صنعتی موجود باید آب پایدار تعریف شود و قطعا قابلیت مصرف غیر از صنعت را نخواهد داشت و اداره آبیاری شهرستان نیز ناظر بر مصرف این چاه خواهد بود.

📍وی همچنین در خصوص مصرف چاه جهاد نصر گفت: این چاه تا پایان احداث پل تقاطع غیرهمسطح انار فعال و بعد از آن مسلوب المنفعه خواهد شد.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی