یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ | Sunday 24 September 2023

با حضور فرمانده انتظامی استان کرمان، سامانه پایش تصویری شهرستان انار افتتاح شد.

به گزارش انارما، سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان امروز۲۶مهرماه ۱۴۰۱ در مراسم افتتاح سامانه هوشمند پایش تصویری این شهرستان با ۳۱۰ دوربین پلاک‌خوان و نظارتی شهری و روستایی اظهار کرد: با همت همه سازمان‌ها و نهادهای مسؤول در حوزه امنیت خصوصا شورای تامین، شهرستان انار از شرایط امنیتی بسیار خوبی برخوردار است که یکی از امن‌ترین شهرستان‌های استان کرمان به‌شمار می‌رود و همچنین در حوزه ترافیکی با کاهش خوبی در سوانح رانندگی روبه‌رو هستیم.

سردار ناظری افزود: یکی از اقدامات ارزشمند این شهرستان از سوی شهرداری‌ها و دهیاران و مسؤولان راه‌اندازی سامانه نظارت تصویری است که با ۳۱۰ دستگاه دوربین در شهرستان انار و قریب به ۵۰ دوربین در شهر انار انجام می‌شود که این دوربین‌ها هم نظارت تصویری دارند و هم پلاک‌خوان هستند.‌

وی ادامه داد: از این جهت که شهرستان انار در محور ورودی و خروجی و ترانزیتی استان قرار دارد، عملکرد این دوربین‌ها برای پلیس بسیار اهمیت دارد.

وی عنوان کرد: این سامانه با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها راه‌اندازی شده است.

گزارش و عکس : نرگس طراغانی

 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی