دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | Monday 30 January 2023

در آستانه‌ی هفته بسیج فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه انار اهم برنامه‌های اجرایی این هفته را تشریح کرد

به گزارش ” انارما ” ، سرهنگ پاسدار داوود ابراهیم پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت چهل و سومین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل (ره) و پاسداشت یاد شهدای انقلاب و دفاع مقدس و نیز شهدای دفاع از امنیت کشور، اظهار کرد: هفته بسیج امسال با شعار «بسیج، خدمت‌گزار ملت ایران» آغاز می‌شود و فرصت خوبی است تا دستاورد‌های این مجموعه توسط سپاه به اطلاع مردم برسد.

وی با اشاره به جایگاه و منزلت بسیج در کشورمان گفت: امروز ثمره حضور بسیج در همه عرصه‌ها را شاهد هستیم. بسیجیان در همه صحنه‌ها و سختی‌ها همچنان پای انقلاب مانده اند و در تمامی عرصه‌ها گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب نقش آفرینی می‌کنند.

ابراهیم پور در ادامه به اهم برنامه‌های اجرایی در هفته بسیج اشاره و بیان کرد: در اولین روز از این هفته زنگ بسیج در مدرسه ندافیان امین شهر نواخته و در ادامه دیدار با خانواده های شهدا و همایش جهادگران فاطمی در شهرستان برنامه ریزی شده است.

فرمانده سپاه شهرستان انار افزود: برگزاری همایش دوچرخه سواری، برگزاری نشست‌های تحکیم خانواده،برگزاری یادواره های شهدا محلی و شهرستان ،برگزاری میز خدمت با همکاری مسئولان ادارات، اعزام کارشناسان اهل فن بمنظور هم اندیشی و ایجاد تریبون آزاد برای دانش آموزان و همچنین تبیین مکتب بسیج در مدارس و برپایی ایستگاه سلامت از دیگر برنامه‌های اجرایی در هفته بسیج است.

ابراهیم پور همچنین از برگزاری صبحگاه مشترک و نمایش اقتدار بسیجیان بعنوان برنامه محوری و شاخص این هفته نام و بیان کرد: آخرین روز از هفته بسیج و همچنین صبحگاه مشترک و نمایش اقتدار بسیجیان با حضور پرشور و باصلابت بسیجیان مقتدر برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه انارخاطرنشان کرد: در قالب این برنامه حضور سازمان یافته بسیجیان را شاهد هستیم و طی آن درجشنواره مالک اشتر از برترین‌های بسیج و فرماندهان محترم پایگاه‌ها تجلیل خواهد شد.

وی در ادامه ابراز کرد: در اغتشاشات و آشوب‌هایی که در کشور رخ داده بسیجیان همیشه در کف میدان و پیشگام بودند و تاپاسی از شب برای کنترل ناآرامی‌ها برای امنیت مردم شهرستان به میدان آمدند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شب یلدا با حضور کمدین امیر فضل آبادی در انار

جشن بزرگ یلدایی با حضور کمدین امیر فضل آبادی(مندلو) در دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی