سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ | Tuesday 7 February 2023

استاندار کرمان در سفر به انار گفت: چند پروژه که سال‌ها معطل مانده از جمله بیمارستان این شهرستان به زودی راه اندازی خواهند شد.

به گزارش ” انارما ” ، فداکار استاندار کرمان با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان انار گفت: با پیگیری‌های انجام شده و اختصاص اعتبارات سفر ریاست جمهور به استان کرمان، امیدواریم که بیمارستان انار تا ۲ ماه آینده به بهره برداری برسد.

وی در خصوص خبر‌های خروج پول مس از استان کرمان گفت: این خبر‌ها در حد شایعه است و پول تنها از بانکی به بانک دیگر منتقل گردیده است؛ و در حال حاضر ۴۶ درصد از منابع مس در رفسنجان استفاده میگردد.

فداکار در خصوص کمک‌های اجتماعی مس نیز گفت: با توجه به اینکه این شرکت بصورت سهامی میباشد، کمک‌های خوبی به شهروندان ارائه نموده است که نمونه اخیر آن کمک هزینه تعمیرات مسکن در رفسنجان بوده است.

استاندار کرمان از افتتاح پل ورودی شهر انار تا ۲۰ روز آینده خبر داد و گفت: البته این پل فقط مربوط به مردم انار نیست و در موقعیت جاده ترانزیتی واقع شده است که افتتاح آن هم هزینه‌های سوخت را به‌شدت کاهش می‌دهد و هم مشکلات ترافیکی را برطرف می‌کند.

عکس: اسماعیل یعقوبی

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

همایش پیاده روی بانوان درشهرستان اناربمناسبت جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

به گزارش خبرنگار انارما همزمان با ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت علی علیه السلام ، جشن انقلاب و همایش پیاده روی بانوان انقلاب با همت و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان انار و دفتر امام جم ...

یادداشت های خصوصی