چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

نسبت به خطرناک بودن دوربرگردان غیرقانونی جلوی مسجد امام سجاد(ع)هشدار داد و گفت:قبل از وقوع یک فاجعه انسانی ناگوار در این منطقه هرچه سریعتر باید نسبت به مسدود نمودن این دوربرگردان اقدام شود.

به گزارش انارما،صبح دیروز سه شنبه جلسه ای با هدف ایجاد تسهیلات و پذیرایی هرچه زیباتر از میهمانان نوروزی با حضور مسئولین در سالن فرمانداری برگزار شد.

IMG_2413

در این جلسه مهم ترین موضوعی که مورد بحث قرار گرفت بحث ساماندهی مسجد امام سجاد(ع)بود.چرا که وزش باد های شدید در ایام عید نوروز در شهرستان انار  و در منطقه مسجد امام سجاد(ع)که منطقه به کل خاکی است میتواند برای مسافران دردسر ساز باشد و حتی آنها را مجاب کند تا از توقف در منطقه انار خودداری نمایند.

 

به همین منظور مقرر شد  شهرداری  اقدام به شن ریزی در قسمت های خاکی جلو و اطراف مسجد کند تا در صورت وقوع طوفان مشکل از جهت گردوخاک فراوان ایجاد نشود.

همچنین مقرر شد تا تابلوی ابتدایی شهر انار تعویض و بگونه ای تنظیم شود تا مسافران دچار سردرگمی نشوند و نقشی از امامزاده محمدصالح(ع)بعنوان نماد شهرستان انار بر روی تابلو حک شود.

اصلاح و ترمیم دوربرگردان های خطرناک کمربندی  و جمع آوری تابلو های غیر مجاز که در   حاشیه جاده قرار گرفتند از دیگر موضوعات قابل بحث در این جلسه بود.

در این جلسه مقرر شد تا با همکاری اداره ارشاد برنامه هایی متناسب با ایام سوگواره فاطمیه در محل مسجد امام سجاد(ع)برگزار شود.

همچنین در این جلسه فرمانده پلیس راه شهرستان انار_ سروان ملاحسینی_ نسبت به خطرناک بودن دوربرگردان غیرقانونی جلوی مسجد امام سجاد(ع)هشدار داد و گفت:قبل از وقوع یک فاجعه انسانی ناگوار در این منطقه هرچه سریعتر باید نسبت به مسدود نمودن این دوربرگردان اقدام شود.

انارما:امید  است  در نوروز 93 با توجه به تمهیدات اندیشیده شده فرهنگ اصیل مردم شهرستان انار بگونه ای شایسته به مسافران نوروزی معرفی شود.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی