سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ | Tuesday 26 September 2023

آیین نکوداشت خبرنگاران رفسنجان و انار به همت روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان و نمایندگی خانه‌مطبوعات شهرستان‌های رفسنجان و انار برگزار شد.

به گزارش انارما ، در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان های انار و رفسنجان که در شهرک سرچشمه برگزار شد از غلامعباس میرزایی خبرنگار پیشکسوت صدا و سیما در شهرستان انار به طور ویژه تجلیل شد.

لازم بذکر است میرزایی فعالیت خبری خود را با نمایندگی روزنامه اطلاعات در شهر انار از سال ۵۵ آغاز کرده و همچنان در این عرصه بعنوان خبرنگار صدا و سیما و خبرنگار خبرگزاری فارس در حوزه شهرستان انار در حال فعالیت می باشد.

لازم بذکر است روز گذشته مراسم تجلیل از خبرنگاران انار و رفسنجان به همت مجتمع مس‌ در شهرک سرچشمه برگزار شد که در این برنامه خبرنگاران ابتدا از خط تولید مس بازدید کردند و سپس طی مراسمی از مدیرمسئولان رسانه ها به نمایندگی از خبرنگاران تجلیل شد.

عکس : مهیار صالحی ، اسماعیل یعقوبی

حمیدرضا غلامرضایی

 

 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بازدید معاون رئیس جمهور از طرح مسکن ملی در انار

سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس به همراه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن ‌ و اراضی الحاق شده به محدوده شهر انار بازدید کردند. ...

یادداشت های خصوصی