جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ | Friday 31 May 2024

خطیب جمعه شهرستان انار عنوان کرد: سازه‌های ساختار ارتش اسرائیل درهم شکست ابهت پوشالی در روز اول از بین رفت، این عملیات حمله به محاسبات استکبار و آمریکا است که محاسبه اول آنها ویرانی قدس و ساختن معبدبود

به گزارش انارما؛ حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر علیدادی‌سلیمانی امام جمعه شهرستان انار در رابطه با چراطوفان الاقصی اتفاق افتاد، گفت: بهترین تحلیل محمدالضیف فرمانده مقاومت در چرایی این نبرد بیان می‌کند. صهیونیست‌ها حدمرزها را زیر پا گذاشتند ومخصوصا حرمت قدس شریف سومین حرم مسلمانان راشکستند، لباس کاهنان به تن کردند وآیین‌های غیراسلامی بجا آوردند.

وی در ادامه افزود: صهیونیست‌ها گاوهای سرخ رنگ به صحن مسجدالاقصی آورند وگاوها را سوزاندند تا ایجاد معبد کذایی ایجادکنند

خطیب جمعه شهرستان انار با اشاره به ویژگی‌های عملیات طوفان‌الاقصی خاطرنشان کرد: رویکرد اقدامات فلسطین روحیه تهاجمی پیدا کرد، این عملیات مختصات یک جنگ ترکیبی همه جانبه امنیتی، رسانه‌ای، سایبری، سریع و غافلگیر کننده است.

وی عنوان کرد: سازه‌های ساختار ارتش اسرائیل درهم شکست ابهت پوشالی در روز اول از بین رفت، این عملیات حمله به محاسبات استکبار و آمریکا است که محاسبه اول آنها ویرانی قدس و ساختن معبدبود

امام جمعه شهرستان انار گفت: به تحلیل مقام معظم رهبری در موردفلسطین که می‌فرمایند دیگر نه رژیم صهیونیستی آن رژیم قدیم می‌باشد که رو به زوال است، ونه آن مقاومت، مقاومت قبل، در واقع طوفان‌الاقصی یک نقطه عطف تاریخی در جهان اسلام است.

وی اظهار کرد: به تعبیر کارشناسان سیاسی اگر فلسطین امروز هم از نبرد دست بردارد پیروز میدان است و راهپیمایی امروز هم به شکرانه پیشروی فلسطین و انزجار از رژیم صهیونیستی است.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی