پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ | Thursday 30 May 2024

به گزارش انارما ، در پی انتشار صحبت های طهرانی رئیس پیشین اتحادیه فرش دستبافت پیرامون انحلال اتحادیه فرش دستبافت در انار از سوی رئیس اتاق اصناف، اکنون محمود عبدالرضایی با ارسال جوابیه ای به سایت انارما صحبت های طهرانی را تکذیب کرد. در متن جوابیه آمده به استحضار کلیه شهروندان محترم میرساند صحبت های […]

به گزارش انارما ، در پی انتشار صحبت های طهرانی رئیس پیشین اتحادیه فرش دستبافت پیرامون انحلال اتحادیه فرش دستبافت در انار از سوی رئیس اتاق اصناف، اکنون محمود عبدالرضایی با ارسال جوابیه ای به سایت انارما صحبت های طهرانی را تکذیب کرد.

در متن جوابیه آمده به استحضار کلیه شهروندان محترم میرساند صحبت های آقای طهرانی در خصوص اتحادیه فرش که در سایت انار ما منتشر شده کاملا کذب بوده و تماما” از طرف رئیس اتاق اصناف تکذیب میگردد.

اینجانب مدتی قبل با آقای طهرانی تماس گرفتم و از ایشان درخواست کردم که جهت راه اندازی اتحادیه فرش با اتاق اصناف همکاری نماید و ایشان نیز قرار شد پیگیری کند و بنده درخواست تشکیل اتحادیه جدید را در جلسه هیئت رئیسه و کمیسیون نظارت شهرستان مطرح و موافقت آن را گرفتم ولی در ادامه کار به مشکل قانونی برخورد کردیم که هنوز هم امیدواریم این مشکل حل وکار انجام شود.

تازه اگر هم مشکل قانونی آن حل شود اینطور نیست که فرصتی از دست رفته باشد چرا که از نظر قانونی انتخابات اتحادیه فرش اوایل سال آینده باید برگزار گردد ودر ضمن اصلا اتحادیه فرشی وجود نداشته که بنده بخواهم آن را منحل نمایم و زیر مجموعه اتحادیه آرایشگران و خیاطان قرار دهم . زیرا تعدادشان به حد نصاب نمی رسیده خود سیستم این کار را انجام میدهد و ایشان هم با همان پروانه قالی بافی می توانستند در انتخابات شرکت نمایند .

کسی نگفته بوده که شما باید پروانه آرایشگری بگیرید و هیچکدام از گفته های منتشر شده از زبان بنده صحت نداشته و در صورت نیاز شواهد و مستندات ارائه خواهد شد.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی