یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 14 July 2024

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان انار با اشاره به جدیت این اداره در برخورد با انشعابات آب غیرمجاز در سطح شهرستان گفت: شهروندان در صورت مشاهده چنین مواردی حتما مراتب را جهت پیگیری به ما گزارش کنند.

به گزارش انارما ، قاآنی رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان انار در خصوص جزئیات کشف یک انشعاب غیر مجاز در روستای الله آباد مهدوی انار گفت: بعد از اطلاع از این موضوع به همراه قاضی دادگستری شهرستان در محل حاضر شدیم و بعد از حفاری مشخص شد که این انشعاب غیرمجاز به شکل گسترده از لوله کشی آب شهری در طی سالیان اخیر جهت آبیاری اراضی کشاورزی استفاده شده است.

وی افزود: برآورد اولیه اداره آبفا شهرستان خسارت چندصد میلیونی است که مستندات و گزارشات مربوط به این سرقت غیرقانونی آب را به دادگاه ارسال و منتظر صدور رای هستیم.

قاآنی در پایان با اشاره به جدیت این اداره در برخورد با انشعابات آب غیرمجاز در سطح شهرستان گفت: شهروندان در صورت مشاهده چنین مواردی حتما مراتب را جهت پیگیری به ما گزارش کنند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

مشارکت بالا در انتخابات دشمن را مانوس می‌کند

حجت‌الاسلام علیدادی‌سلیمانی گفت: دشمنان سعی دارند آرمان‌های انقلاب را زیر سوال ببرند و ریشه‌های انقلاب را بزنند مشارکت بالا باعث می‌شود که دشمن همچنان مثل گذشته مایوس باشند ...

یادداشت های خصوصی