شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Saturday 18 May 2024

چیت‌چیان به اجرای مرحله دوم طرح هدف‌مندی یارانه‌ها در سال 93 اشاره کرد و متذکر شد:

به گزارش انارما، وزیر نیرو امروز به‌منظور بازدید از پروژه‌های آب‌رسانی و رسیدگی به مشکلات موجود به منطقه اورامانات سفر کرد.

در این سفر استاندار کرمانشاه و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند و بازدید از سدهای هیرویی و داریان، بررسی مشکل آب شرب شهرهای پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث‌باباجانی و روستاهای منطقه اورامانات و تسریع در اجرای پروژه‌های آب‌رسانی به این مناطق، پروژه انتقال آب گرمسیری و رفع مشکلات تصفیه‌خانه‌ها و فاضلاب انجام گرفت.

وزیر نیرو در جریان این سفر اظهار داشت: نمایندگان مجلس در بحث افزایش تعرفه برق در مرحله دوم طرح هدف‌مندی یارانه‌ها، سقفی را تعیین کرده‌اند و دولت نیز در این زمینه بررسی لازم را انجام می‌دهد.

چیت‌چیان به اجرای مرحله دوم طرح هدف‌مندی یارانه‌ها در سال 93 اشاره کرد و متذکر شد: افزایش بهای آب و تعرفه برق با اجرایی شدن طرح و تصمیم هیئت دولت از سال آینده انجام خواهد شد.

وی به پروژه‌های متعدد وزارت نیرو در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: با تامین منابع آب جدید می‌توانیم توسعه کشاورزی در استان کرمانشاه را محقق کنیم و با افزایش اعتبارات مورد نیاز سرعت اجرای طرح‌ها را بالا می‌بریم.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی