چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

این پسر جوان که توسط پلیس محاصره شده بود، به صورت وحشیانه یکی از پنجره ها را شکست و وارد یکی از خانه ها شد و ماموران با اجازه از صاحب ملک وارد خانه شده و در حالی که پسر مداوم از این طبقه به طبقه بعدی و از این دیوار به دیوار دیگر می پرید با شلیک تیر دستگیرش کردند

 

تارزان دستگیر شد

به گزارش انارما،پسری ملقب به «تارزان» با آمادگی کامل جسمانی از برج‌های مسکونی شهرک غرب ‌بالارفته و از طریق را‌ههای مختلف وارد منازل می‌شد و طلا و جواهر سرقت می‌کرد.

در پی دستبرد از آسمانخراش های شهرک غرب و سرقت طلا و جواهرات منازل، مردم و اهالی شهرک غرب خواستار دستگیری وی، شدند.

در همین راستا کلانتری 134 شهرک قدس فعالیت خود را برای دستگیر این متهم فراری آغاز کرد و پس از چند هفته تلاش و کوشش و همین طور استفاده از تمامی ظرفیت ها توانستند سرنخ هایی از این متهم به دست آورند.

به دنبال این موضوع ماموران زیرک کلانتری با شناسایی طعمه بعدی این سارق حرفه ای، در اطراف یکی از برج های منطقه به انتظار نشستند.

ساعت ها گذشت و بالاخره یک پسر جوان در نیمه های شب با یک دستگاه موتورسیکلت سنگین پیدا شد. پسر که با دیدن ماموران رنگ باخته بود، تلاش کرد بدون اینکه جلب توجه کند از معرکه بگریزد ولی ناغافل از اینکه گروهی به طور نامحسوس در پشت سرش در کمین دستگیریش نشسته بودند.

پسر که فکر کرد ماموران را گمراه کرده به پشت ساختمان رفت و همین که خواست از دیوار و پنجره ها بالا برود، ماموران وارد عمل شدند.

این پسر جوان که توسط پلیس محاصره شده بود، به صورت وحشیانه یکی از پنجره ها را شکست و وارد یکی از خانه ها شد و ماموران با اجازه از صاحب ملک وارد خانه شده و در حالی که پسر مداوم از این طبقه به طبقه بعدی و از این دیوار به دیوار دیگر می پرید با شلیک تیر دستگیرش کردند.

گفتنی است؛ پرونده متهم با اعتراف به بیش از 10 فقره سرقت منازل امروز به مقام قضایی ارجاء شد. (باشگاه خبرنگاران

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی