یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ | Sunday 14 July 2024

مرحله اول قرعه کشی تخصیص زمین به خانواده های حداقل داری ۴ فرزند زیر ۲۰ سال شهرستان انار در محل فرمانداری انار با حضور مسئولان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری “انارما” ؛ مرحله اول قرعه کشی تخصیص زمین به خانواده های حداقل داری ۴ فرزند زیر ۲۰ سال شهرستان انار در محل فرمانداری انار با حضور مسئولان برگزار شد.

محسن صالحی فرماندار انار اعلام کرد : تعداد ۳۶ قطعه زمین جنب انبارشهرداری (نوشهر) بالای ۲۰۰متر به افراد واجد الشرایط از سوی اداره راه و شهرسازی شهرستان انار پس از طی مراحل اداری در اداره کل راه و شهرسازی استان بنام متقاضیان تنظیم می گردد.

در بند الحاقی (۲) تبصره (۱۳) ماده واحده این لایحه آمده است: به منظور حمایت از خانواده و تحقق جوانی جمعیت، وزارت راه و شهرسازی مکلف است در سال ۱۴۰۳ یک قطعه زمین به صورت رایگان در قالب شرایط مندرج در قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به خانواده‌های دارای چهار فرزند و بیشتر زیر بیست سال اختصاص دهد.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

مشارکت بالا در انتخابات دشمن را مانوس می‌کند

حجت‌الاسلام علیدادی‌سلیمانی گفت: دشمنان سعی دارند آرمان‌های انقلاب را زیر سوال ببرند و ریشه‌های انقلاب را بزنند مشارکت بالا باعث می‌شود که دشمن همچنان مثل گذشته مایوس باشند ...

یادداشت های خصوصی