سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | Tuesday 16 April 2024

دکتر وحید محمدی‌شاهرخی گفت: نقشه‌ای که از ابتدا برای این بیمارستان پیش بینی شده کامل و جامع نیست، بخشی که توسط دفتر فنی و خود دانشگاه بوده در ICU و CCU به بهترین شکل در حال اجراست.

به‌گزارش پایگاه خبری “انارما” ، دکتر وحید محمدی‌شاهرخی ظهر امروز هشتم بهمن‌ماه در نشست خبری اظهار کرد: چهار نفر داروساز در بیمارستان مشغول به کار هستند و از این نظر کمبود نداریم. کلیه نسخی که از داروخانه بیرون می‌رود باید توسط داروسازی که حضور فیزیکی دارد چک شود. هر موقع از شبانه‌روز باید داروساز دارو را تایید کند. داروخانه نیز بدون دستور پزشک حق دادن دارو را ندارد. لذا اگر احیاناً این اتفاق نمی‌افتد شهروندان موارد را اطلاع دهند.

وی ادامه داد: از نظر داروساز در شهرستان کمبود نداریم و ۲۴ ساعت شبانه روز را می‌توانند پوشش دهند. داروخانه به گونه ای است که داروی بخش و داروی بیماران سرپایی را می‌تواند تأمین کند.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی در خصوص کمبود تخت در بیمارستان ولی‌عصر انار توضیح داد: نقشه‌ای که از ابتدا برای این بیمارستان پیش بینی شده کامل و جامع نیست، بخشی که توسط دفتر فنی و خود دانشگاه بوده در ICU و CCU به بهترین شکل در حال اجراست. اتاق استراحت پزشک و حتی اتاقی برای عمل جراحی اورژانسی در ICU و CCU در نظر گرفته شده اما در بخش های بستری تخت کمتری دارند درحالی که بیماری نبوده که به دلیل کمبود تخت و خدمات درمانی پذیرش نشود و بخش ICU و CCU و اتاق ایزوله که افتتاح شود تعداد تخت ها منطقی‌تر و برطرف خواهد شد.

به گفته وی، یونیت دندانپزشکی در کلینیک بیمارستان مستقر شده و با تعرفه پایین‌تر ارائه خدمت می‌کند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه تحویل سال ۱۴۰۳در شهرستان انار

برنامه تحویل سال در شهرستان انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی